Чим можливо замінити сіаліс

Таблетки для чоловіків Сіаліс вважаються найбільш потужним лікарським засобом, яке здатне впоратися з статевим безсиллям.

Цей препарат добре відомий у всьому світі через свою високу ефективність і тривалої дії. Сіаліс дає відмінний результат і відновлює ерекцію на цілих 36 годин. Таблетки виявляються дієвими навіть у дуже запущених випадках, тому їх призначають пацієнтам як при слабких порушеннях еректильної функції, так і при розвитку повної імпотенції. Проте, не кожен чоловік може собі дозволити придбати даний дорогий препарат, щоб позбутися від сексуального розладу. Чи існує замінник Сиаліса, який має прийнятну ціну і в той же час допомагає впоратися з проблемою зниження потенції?

Аналогів цього препарату в аптеках можна знайти чимало. Але далеко не всі з них здатні поліпшити потенцію і посилити ерекцію. При виборі альтернативного засобу потрібно оцінювати його за такими критеріями:

 •     склад;
 •     ефективність;
 •     тривалість і механізм дії;
 •     вплив на організм;
 •     протипоказання;
 •     вартість.

Чим замінити Сіаліс

Оригінальний препарат на основі тадалафілу викликає настання ерекції в 97% випадків за умови, що чоловіки сексуально збуджені і психологічно бажають інтимної близькості. Сіаліс не є біологічно активною добавкою або штучним стимулятором. Це інгібітор ФДЕ5, який впливає на фізіологічні процеси і підсилює кровотік в статевих органах, за рахунок чого і виникає природна ерекція. Який замінник Сиаліса володіє такими ж властивостями? Це дженерик Сіаліс, що випускається в Індії і наявний в асортименті нашого інтернет-магазину. Засіб добре себе зарекомендувало, тому йому довіряють як споживачі, так і фахівці в області урології, андрології та сексології.

Дженерик - повноцінний замінник Сиаліса, який містить ту ж активну речовину тадалафіл.

Таблетки сприяють досягненню та підтриманню ерекції протягом півтори доби. Результат їх дії можна спостерігати вже через 40-50 хвилин. Тому по потужності і тривалості ефекту дженерик ні в чому не поступається оригінальному Сіаліс. Що стосується його впливу на організм, то замінник переноситься так само добре, як і справжній дорогий препарат. Побічні реакції, як правило, виражені слабо і проявляються такими симптомами, як запаморочення, головні болі, припливи крові до обличчя, диспепсія.

Протипоказання до прийому оригінальних таблеток і замінника Сиаліса однакові:

 •     вік до 18 років;
 •     суміщення з ліками, що містять нітрати;
 •     заборонена сексуальна активність;
 •     серйозні патології серця і судин;
 •     важкі захворювання нирок і печінки.


Дженерик Сіаліс можна приймати після вживання жирної їжі і спиртних напоїв. Єдиний фактор від якого залежить ефективність інгібітора ФДЕ-5 - це наявність сексуальної стимуляції. Такий замінник Сиаліса, представлений на сайті viprost.com.ua, коштує в кілька разів дешевше оригіналу, але при цьому дає аналогічний потужний результат.