Всім нам хочеться оточувати себе найкращими речами. Водити дорогі автомобілі, носити одяг від провідних кутюр'є, користуватися самою якісною технікою. Особливо це стосується тих предметів, які мають відношення до нашого хобі або професії. Адже тут, крім чистої естетики і престижу, на оцінку впливає ще й наша щира захопленість, доходить до пристрасті. У поле зору потрапляють дрібні деталі і характеристики, які набувають особливого значення, оскільки їх значимість для нас стає очевидною – на відміну від інших «непосвячених». З посудом і кухонним приладдям преміального сегмента - та ж історія. Ви можете не бути шеф-кухарем, але, якщо кулінарія - ваша справжня пристрасть, вам напевно захочеться використовувати найкращі і навіть професійні вироби. Разом з інтернет-магазином Посуд De Luxe спробуємо розібратися, в чому ж головні відмінності посуду – зрозуміло, крім ціни.

Справжні гуру від кулінарії роками користуються ножами, посудом і технікою одних і тих же марок. Не поспішайте звинувачувати їх у снобізмі: у них є вагомі причини для такого вибору. Справа в тому, що брендів, що випускають по-справжньому першокласний посуд de Luxe та кухонне приладдя не так вже й багато. А тих, що пройшли перевірку часом – і того менше. Другий важливий момент полягає в тому, що на ринку кухонного приладдя є свої фаворити, які займають свою особливу нішу, спеціалізуючись на тих чи інших виробах для кухні. Очевидно, що їх продукція роками і десятиліттями вдосконалюється, стаючи справжнім еталоном якості та функціональності. Всього лише кілька яскравих прикладів. Німецькі ножі від Wusthof або японські ножі Yaxell з дамаської сталі – з унікальними показниками твердості, гостроти і ріжучої здатності. Елітний мідний посуд італійської марки Ruffoni дозволяє добитися ідеального результату навіть при тривалому готуванні. Млини для солі і спецій Peugeot, на яких французька марка спеціалізується вже понад століття.

Орієнтуйтеся на ті марки, які випускають професійні і напівпрофесійні вироби, а не просто на найбільш популярні моделі.

Для посуду і приладдя преміальних марок вибираються спеціальні матеріали, багато з яких створюються на основі власних запатентованих розробок.

Сучасний посуд і кухонні аксесуари виготовляються з різних матеріалів, серед яких є безумовні лідери. Звертайте увагу на склад і додаткові покриття, які відрізняють преміальні вироби. Якщо це нержавіюча сталь, то вона може бути високовуглецевої, з особливим змістом нікелю і хрому, молібдену та ванадію. Кожен елемент в складі сталевого сплаву відповідає за ті чи інші характеристики.