Зараз існує дуже багато компаній, у перелік яких входять подібні мікрокредити. У деяких з них можна оформити позику навіть через Інтернет, наприклад, на http://sgroshi.com.ua/. Принцип роботи таких фірм практично ідентичний, відрізняються лише умови отримання позики. Отримати швидкий кредит досить просто, головне – вибрати відповідну компанію, яка надає такі послуги, параметрами вибору в цьому випадку виступають вимоги до віку позичальника, його соціальним статусом (пенсіонер, студент, працюючий чи безробітний) і надання застави або поручителя.

Найчастіше фірми, які займаються наданням невеликих позик на короткий термін, воліють працювати з клієнтами не молодше 18 років, мають постійне місце роботи і чисту кредитну історію, тобто за якими не числиться заборгованість за іншими кредитами. Така швидка позика зможе допомогти в непередбаченій ситуації, коли терміново потрібна певна невелика сума. Наприклад, для придбання нової техніки, замість раптово зламаної.

Переваги короткострокових кредитів - простота і зручність. Взяти мікрокредит дуже легко, оскільки процес видачі частково проходить в автоматичному режимі, який дає можливість отримати позику практично відразу після схвалення заявки, для оформлення якої достатньо мати вихід в Інтернет, мобільний телефон та діючий розрахунковий рахунок.

Доступність. Для отримання мікрокредиту найчастіше не вимагається надання застави або поручительство. Немає необхідності навіть у довідці з місця роботи, по суті, оформити позику можна маючи лише один паспорт. Що дуже зручно, оскільки не потрібно чекати підготовки всіх додаткових документів.

Єдиним мінусом короткострокових кредитів є те, що процентна ставка по ним значно перевищує ставку за довгостроковими кредитами. Багато в чому це пояснюється тим, що видавати позику на невеликий термін під низькі відсотки фінансовим установам просто невигідно. Крім того, з-за спрощеної системи отримання ризик того, що борг може бути погашений за швидким позиками набагато вище, ніж при довгостроковому кредитуванні.

Короткострокове кредитування відмінна заміна позичання грошових коштів у друзів і знайомих, безумовно, багато хто скаже, що ці два процеси незрівнянні, адже друзі не вимагають повертати кредит з відсотками. Однак перед тим як брати у них в борг варто серйозно подумати, адже навіть сама незначна вчасно не повернута сума може стати причиною сварки.