«Тютюн – як мічений кінь, приносять у життя дим і вогонь», – вважається, що ці слова належать українським козакам, відомим любителям покурити доброго тютюну. У наші дні цей принцип залишається актуальним, адже дійсно якісний тютюн здатний розслабити, подарувати затишок та насолоду.

Знаходитесь у пошуках кращого тютюну від вітчизняного чи іноземних виробників? Справжнім райським куточком та чудовим партнером стане тютюновий магазин Los-Tobacco. Тут, в онлайн каталозі, легко знайти все необхідне для приготування цигарок, самокруток, набивання курильної трубки. Дозвольте переконати майбутнього поціновувача у всіх перевагах покупки в даному магазині.

Величезний вибір товарів

На сайті пропонується тютюн на вагу або фасований – можна знайти найвишуканіші сорти, а також тютюн для самокруток або цигаркових гільз. Асортимент продукції регулярно оновлюється, що може задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

При виборі тютюну для самокруток новачкові рекомендується почати з м'яких сортів з низьким вмістом нікотину. Також варто звернути увагу на рейтинги та відгуки щодо тютюнових виробів – подібний розділ є на сайті інтернет-магазину.

Принципи міксування тютюну для самокруток полягають у створенні унікального продукту. Експериментуйте з різними поєднаннями, додаючи ароматизатори для особливого смаку

Машинки для сигарет

Якщо ви віддаєте перевагу самодіяльності, то точно стане за потреби машинка для сигарет. Los-Tobacco представляє грандіозний перелік подібних пристроїв, включаючи ручні, електричні машинки, а також – для набивання сигарет slim. Вони допоможуть з легкістю сформувати ідеально загорнуту сигарету, яка нічим не відрізняється від купленої в магазині.

Як не помилитись з вибором? Початківцям краще віддати перевагу електричній машинці, оскільки вона зручніша у використанні, заповнює фільтр тютюном рівномірно. Працює електрична машинка автоматично, має вбудований механізм регулювання щільності при заповненні сигаретної гільзи. Це покупка більш довговічна, надійніша у використанні, проте вона коштує трохи дорожче. Втім, це компенсується перевагами: зручністю та високою якістю продукту.

Гільзи для цигарок

Цигаркові гільзи з довгим фільтром відрізняються від стандартних, роблячи паління більш комфортним, безпечним. На сайті магазину представлено розмаїття гільз: покупець зможе вибрати саме ті, які стануть йому до смаку. Подано як стандартні варіанти, так і з капсулою.

Є можливість придбати портсигари із запальничкою або без. Це стильний варіант для любителів куріння та самокруток, що дозволяє з комфортом зберігати виготовлені сигарети. Рекомендуємо вибрати портсигар із запальничкою, щоб мати можливість підкурити у будь-який час та в будь-якому місці. Гільзи slim для тих, хто віддає перевагу більш тонким, стильним сигаретам. Los-Tobacco як подарунок пропонує безкоштовну доставку: варто лише замовити від 2 кг тютюну і вибрати пересилання Укрпоштою. Купуючи товари в інтернет-магазині, ви отримуєте якісний продукт у поєднанні із максимальним комфортом. Замовлення оформляється 24/7 в один клік, що дозволяє насолоджуватися справжнім смаком тютюнових виробів!