З початку 2023 року настала епоха розвитку ігрової індустрії. На сайті https://playua.com.ua/ можна знайти багато нових ігрових автоматів від відомих провайдерів з усього світу. На PlayUA представлені позиції з тематичними пригодами з новітніми можливостями графіки та ігровими функціями.

Найкращі новинки 2023 року

Тенденції до появи нових ігор досить непогані, адже розробники намагаються оновити список ігор і залучити більш молоду аудиторію. З початку року було багато релізів. Вихід цих ігор став подарунком для багатьох гемблерів.

Ocean Princess

Завдяки універсальному геймплею цей ігровий автомат підійде чоловікам і жінкам. Тут можна оцінити всю красу океанських глибин. Гравцям запропоновано 5 фіксованих виграшних ліній, 3 барабани і незвичайну опцію Hold.

У цьому слоті на всіх гравців чекають неймовірні пригоди і можливість зірвати джекпот. Для цього потрібно отримати поєднання у вигляді трьох символів корони. Також, під час прокручувань цей символ відіграє роль вайлда. Він може замінити необхідні для виграшної комбінації символи, що призводить до збільшення шансу на перемогу. Для досвідчених гемблерів у цьому автоматі було додано особливі функції.

Mega Joker

У цьому ігровому автоматі з високим коєфіцієнтом віддачі - 99% - нових і досвідчених гравців приваблює незвичний, динамічний і захопливий геймплей із новою механікою. Тут представлено ігрове поле на три ряди по три барабани в кожному. Також тут можна отримати 5 ліній виплат.

Його привабливість для досвідчених гравців полягає в наявності непрогнозованої та високої волатильності. Серед особливих рис цього слота можна виділити активацію функції отримання прогресивного джекпоту. Цей ризикований режим стає доступним абсолютно випадково. Це, свого роду, подарунок для гравця з шансом стати власником величезного джекпоту.

Цей слот має позначення у вигляді джокера. Воно може принести суттєві призи. Найбільша сума призу становить 2000 монет.

Nemo's Voyage

Цей неймовірний ігровий автомат дасть можливість гравцям брати участь у сесії з високим коєфіцієнтом віддачі гравцеві - 99%. Він відправляє всіх охочих у пригоди на морську тематику. Тут можна знайти безліч незвичайних і динамічних опцій, особливих ліній. У слоті Nemo's Voyage можна отримати 5 вайлд-символів. Вони не принесуть виплат самостійно, але допоможуть істотно підвищити шанси на випадання великої грошової винагороди. Особливі бонуси в цьому автоматі, які одночасно з'являються на непарних вертикалях, активують бонусний раунд фріспінів для учасника.