Саморізи для дерева – особливий вид кріпильних матеріалів, які використовуються для виконання з'єднання дерева чи композитних матеріалів на його основі – ДСП, ДВП, деревно-пластикові композити та інші. Вони допоможуть створити міцне сполучення як з однорідними матеріалами, так і з іншими – більшої міцності та густини.

Переваги використання саморізів від виробничої компанії Солді і Ко

Саморізи по дереву пропонує в асортименті компанія Солді і Ко, яка спеціалізується на виготовленні кріпильних елементів у промислових обсягах. Для виготовлення застосовується промислове обладнання та значний досвід конструкторів та майстрів підприємства.

Запропоновані в онлайн-магазині кріпильні вироби мають параметри, що відповідають загальноукраїнським та європейським вимогам для кріпильних елементів. Готові вироби можуть застосовуватись у всіх конструкціях, де застосовується саморізне сполучення дерева з деревом чи іншого матеріалу.

Легкі, водночас міцні, прості у використанні, мають тривалий гарантований час використання – це додаткові переваги цих видів саморізів.

Для чого використовуються

Міцні та витривалі, оптимальні за вартістю купити саморізи по дереву вигідно як для збиральної лінії машинобудівного підприємства, так і для роботи будівельників і ремонтників. Ці види кріпильних елементів можуть встановлюватись:

  • як конструктивний елемент з'єднання, що утримує дві частини конструкції;
  • для облаштування корпусного, поверхневого оздоблення, зокрема в дизайні чи будівництві.

Основні різновиди саморізів для дерева

В більшості випадків, для швидкого і надійного сполучення застосовується самосвердлувальний варіант конструкції. Однак це лише один із різновидів. Є різні за твердістю матеріали, тому іноді простіше і раціональніше застосовувати саморіз, де є звичайне гвинтове конусне завершення.

Ключова перевага обох видів саморізів цього типу:

  • відсутність необхідності попереднього свердління;
  • скорочення технологічних операцій для кріплення елементів;
  • зменшення собівартості робіт і максимальне скорочення їх виконання за часом.

Типи головок та розміри сполучних деталей цього типу може суттєво відрізнятись та підбиратись під конкретні потреби виробника, будівельника.

Фарбування чи оцинкування

В асортименті є популярні види, з пофарбованою головкою – є вибір практично всієї палітри RAL.

Нефарбовані головки мають оцинковане покриття, що так само як і фарбування забезпечує поліпшені антикорозійні властивості.

Форма головки

Форма підбирається під конкретний вид інструменту – ручного чи механічного або автоматизованого. Це може бути головка з хрестоподібним шліцем або з такими різновидами:

  • шестигранна;
  • напівкругла/кругла;
  • з потаєм або без та інші.

Металеві, міцні, витривалі, з високою зносостійкістю види сполучних деталей мають оптимальну вартість, можуть використовуватись для більшості з'єднань де потрібно поєднати дерево та композитні матеріали схожої густини.