Протягом останніх років Джим Бім зміг перерости ярлик найпопулярнішого алкоголю в США. Сьогодні це один із найпродаваніших віскі у світі. Неабиякий попит бурбон має і в Україні. У чому причина такого шаленого успіху? Насправді їх чимало: це і відданість традиціям, й ідеальне поєднання ціни та вартості, використання передових технологій і великий асортимент. Останній критерій, до речі, може ускладнити вибір. Якщо оцінити асортимент сортів Джим Бім в інтернет-магазині МАУДАУ, то навіть досвідчений любитель елітного алкоголю може розгубитися. Пропонуємо розглянути трійку кращих, на наш погляд, марок цього кукурудзяного віскі. Image

Double Oak

Більшість експертів вважає його найсмачнішим, із такою глибиною смаків, яку ви не знайдете в жодній іншій пляшці Джим Бім. Як можна зрозуміти з назви сорту, технологія виготовлення цього віскі передбачає подвійну витримку. 4 роки напій витримується в новій обсмаженій дубовій бочці, а потім дозріває в іншій бочці, теж новій. Усі характеристики бурбона подвоюються порівняно зі стандартними релізами. Подвійна витримка підсилює солодкість карамелі разом із ваніллю, забезпечуючи чудовий аромат віскі. Краще відчувається й оригінальний смак смаленого дуба, який демонструє м’які бархатисті нотки, і відтінки спецій, насамперед мускатного горіха, і темного шоколаду. Посмак — теплий, приємний, тривалий. Не дивно, чому Double Oak вважається бурбоном №1.

Black Extra Aged

У лінійці бурбонів Jim Beam ви не знайдете напоїв із дуже великими строками витримки. Найвитриманішим є саме цей сорт. І на етикетці вік віскі не вказується, оскільки розлив відбувається, коли напій досягає повної відповідності встановленим стандартам. Хоча до 2015 року можна було прочитати, що це 8-річний алкоголь. Наразі вважається, що вік Black Extra Aged — не менше ніж 6 років. Напій за співвідношенням вартості до смакових властивостей переважає багатьох конкурентів із набагато більшою витримкою. Порівняно зі звичайним Джим Бім вплив дуба тут відчувається виразніше, присутній також горіховий аромат, й обидва передаються в смак.

Single Barrel

Віскі, який зветься однобочковим, має унікальні властивості. Річ у тім, що звичайні бурбони, аби мати впізнаваний та стабільний смак та аромат, готуються шляхом змішування віскі з усіх бочок у межах однієї винокурні. Це гарантує, що напої, вироблені місяць, рік чи 5 років тому, будуть мати приблизно однакові смакові властивості. Однобочковий алкоголь — це смаки, які унікальні для кожної пляшки, бо вони увібрали всі індивідуальні якості своїх бочок. І якщо ви любите насолоджуватися новими відтінками, кращого бурбона вам не знайти. Звісно, в асортименті Джим Бім є багато інших гідних вашої уваги сортів. Ви можете скуштувати їх, придбавши потрібну пляшку в маркеті MAUDAU. Але радимо спочатку продегустувати нашу трійку. Позитивні емоції гарантуємо.