Одним із надзвичайно важливих різновидів сільськогосподарських робіт сьогодні прийнято вважати саме боронування. Найзручнішим механізмом сучасності для ефективного та якісного, а також швидкого виконання цього роду робіт є саме така сучасна інновація як зчіпка борін зубових, котра користується великою популярністю. Завдяки їй можна одночасно дуже гарно провести цілий ряд різноманітних робіт. Зокрема зараз ми говоримо про можливість виконати з її допомогою:

  • вирівнювання поверхневого рельєфу землі;
  • вичісування із грунту бур'янів;
  • збереження у грунті вологи;
  • винесення на поверхню ґрунту яєць з личинками різноманітних шкідників.

Тобто зчіпка борон зубових або як її ще називають борона гідравлічна зубова – агрегат, який відповідає за проведення у процесі боронування цілого ряду інших корисних операцій. Своєю чергою це і робить її дуже й дуже популярною.

Основні переваги агрегата. Про що саме варто знати перед придбанням?

Такий пристрій як зчіпка борон зубових має величезну кількість справді вагомих переваг. Якщо говорити про конструкцію цієї зчіпки борон зубових, окремо потрібно відзначити факт того, що металоконструкція виготовляється напівавтоматичним зварюванням у середовищі захисних газів і низьковуглецевих сталей. Опорні колеса в конструкції встановлені на спеціальній ступиці із радіальними підшипниками.

Коли йде мова про транспортування агрегата, відзначимо що його крила складаються в горизонтальному положенні. Водночас борони укладаються на металоконструкції зчіпки. Такий агрегат надзвичайно практичний, функціональний та надійний. А ще він легкий в процесі користування та відповідно довговічний. Одного разу вирішивши придбати зчіпку борон зубових, ви точно не пожалкуєте, адже це ваше найкраще вкладення фінансів.

Де в Україні можливо придбати зчіпку борон зубових?

Для того аби у вас була можливість придбати агрегат, котрий сумісний з різними видами тракторів та може бути застосований практично у всіх географічних зонах нашої країни, зверніться в компанію «АгроЛіга». Саме тут у вас при першій необхідності буде можливість придбати кращі у своєму роді Та справді продуктивний агрегат для проведення сільськогосподарських робіт. Вартість на продукцію більш ніж доступна та приємна, тому ви гарантовано будете задоволені своїм придбанням.

Індивідуальний підхід до замовлень, вичерпні консультації та відповіді на питання клієнтів, швидка доставка в будь-яке місто України, всі ці та безліч інших переваг в «АгроЛізі» гарантують всім без виключення клієнтам. До речі, в асортименті компанії є оригінальна дуже та популярна нині техніка від виробника Planter. Тому не втрачайте можливості придбати щось корисне для полегшення будь-яких сільськогосподарських робіт.

Якщо у вас залишилися якісь питання і вам терміновим чином необхідна консультація або може ви навіть хочете обговорити ваше замовлення, без роздумів з вагами звертайтеся. Контактна інформація для зв'язку з менеджером компанії розташована на офіційному інтернет- сайті «АгроЛіги», що знаходиться за адресою – agro-liga.com.