Одяг допомагає виражати погляди на світ, розповідає про наші цінності та вподобання. Саме тому, зараз патріотичні чоловічі футболки користуються шаленою популярністю. Це — стильне, актуальне доповнення до вашого гардеробу. Про те, як обрати чоловічу футболку з українською символікою безпомилково, та яким брендам надавати перевагу, поговоримо в нашій статті.

Де шукати стильні футболки з патріотичним принтом?

Зараз одяг з українською символікою є чи не в кожному магазині. На полицях ви можете побачити футболки з цитатами відомих українців, портретами громадських діячів, актуальним гумором…варіантів безліч! Проте обирати перший варіант, який сподобається візуально — точно не варто. Важливо оцінити якість вбрання.

Вимоги, яким повинна відповідати патріотична футболка:

  • Якісний матеріал. Це може бути бавовна, бамбук, або матеріали, які поєднують натуральні волокна з невеликим відсотком синтетики для кращої еластичності.
  • Принт, який не втрачає яскравості. Дізнайтеся, як виробник наносить зображення. Адже саме від методу залежить, наскільки довго воно буде яскравим та чітким. Оптимальні варіанти — це принти, нанесені шовкодруком або вишивкою.
  • Надійна фурнітура. Якщо футболка має гудзики або блискавки, вони повинні бути міцними, якісними. В іншому випадку, ці елементи ризикують не пережити навіть перше прання.
  • Правильний розмір. Пам'ятайте про те, що розмірна сітка у різних брендів може суттєво відрізнятися. Тому зробіть заміри та звіртеся з таблицею конкретного виробника, щоб точно не помилитися.

Якісні, стильні та небанальні варіанти чоловічих футболок можна знайти в асортименті українського бренду Авіація Галичини. Компанія родом зі Львова створює колекції, присвячені видатним українцям, вагомим подіям української історії…це краще побачити на власні очі!

Як обрати крій, дизайн та колір футболки?

Обираючи крій, варто орієнтуватися на вашу статуру. Чоловікам середньої тілобудови чудово підходять класичні футболки. Тим, хто займається спортом та хоче акцентувати на своїй статурі — варіанти слім-фіт. А якщо ви полюбляєте комфорт та зручність, надавайте перевагу футболкам оверсайз.

У виборі кольору особливих правил немає: тут орієнтуйтеся на власні вподобання. А також проаналізуйте основну кольорову гаму вашого гардеробу. Важливо, щоб футболка гармонійно її доповнювала. Це саме стосується дизайну, принта: просто оберіть той варіант, який відповідатиме вашому смаку.

Бажаємо вдалого вибору!