Піца сьогодні стала одним із найулюбленіших страв багатьох. Універсальність цієї їжі не залишає байдужим нікого – в будь-який час можна швидко замовити доставку піци та отримати смачний обід вдома, на роботі або на пікніку. Існує дуже багато різновидів піц, але можна виділити один фаворит людей з усього світу – італійська піца Маргарита.

Як приготувати піцу Маргарита

Це класична піца, для якої не потрібно багато інгредієнтів. Рецепт піци Маргарита – найпопулярніший та простий рецепт світу. Можна купити піцу у Харкові або зробити вдома. Її почали готувати кухарі Неаполя приблизно між 1796 та 1810 роками. Свою назву ця піца закріпила за собою завдяки тому, що їй пригощали королеву Маргариту Савойську, коли вона відвідувала Неаполь у 1899. Цікаво, що кольори інгредієнтів цієї піци повторюють кольори італійського прапору – томати, базилік та моцарела. Тому саме ця страва вважається традиційною італійською кухнею. Повний список інгредієнтів для цієї піци:

  • 60-80 грам консервованих томатів, які вже є очищеними.
  • Декілька свіжих листів базиліку.
  • 80-100 грам сиру моцарели.
  • До 10 грам будь-якого твердого сиру, якщо ви хочете зробити додаткову його порцію.
  • 6-7 грам оливкової олії.

Також для тіста наступні інгредієнти:

  • 1,6-1,8 кг муки універсальної.
  • 3г свіжих дріжджів.
  • 1 літр води.
  • 40-60 грам солі.

Щоб зробити здобне тісто для Маргарити самостійно, перш ніж замовляти доставку піци, потрібно спочатку розчинити сіль у воді, далі розчинити в цій воді дріжджі, додати порцію муки та перемішати. Поступово додаючи усю муку, місити тісто потрібно приблизно пів години. Щоб тісто вийшло як у справжніх майстрів, краще накрити його рушником та сховати у темне тепле місце на дві години. Після цього треба відокремити тісто на окремі шарики такого розміру, який вам знадобиться для вашої піци – великої чи малої, з тонким тістом або товстим. Зазвичай шарики мають вийти вагою в 200 або 280 грам. Та знову сховайте їх на шість годин. Після цього часу ідеальне тісто для піци Маргарита буде готове. Скоштувати приклад відмінно зробленого тіста ви можете у Bella Mozzarella, замовивши найкращу піцу у Харкові, щоб надихнутися.

Після приготування тіста розрівняйте його шарик на деко, щоб ширина його середини була 0,3 сантиметри, а по обідках залишалося десь 1-2 сантиметри. До речі, на здобному тісті готують більшість піц, які сьогодні пропонують піцерії. Які ще бувають їх різновиди ви можете перейшовши за посиланням https://bellamozzarella.com.ua/uk/. Після розкачування тіста викладіть очищені томати у середину та круговими рухами ложки розподілить їх по всьому периметру піци. Після розподіліть моцарелу рівномірно по всій поверхні. Вона може бути порізана кусками або подрібнена на тертці. Якщо ви додатково вирішили зробити порцію сиру – його потрібно покласти зверху на моцарелу. Покладіть зверху декілька листків базиліку. Це потрібно зробити перед тим, як класти піцу у піч, щоб вона набула приємного аромату. Останнім кроком додайте трохи оливкової олії, яку також потрібно розподілити по колу.

В Неаполі, справжні майстри запікають піцу Маргарита у печі, яка попередньо була розігріта до 485 градусів протягом трьох хвилин. Але якщо скористатися сільською піччю в вас немає змоги – варто розігріти духовку до максимуму протягом 15 хвилин та запікати піцу Маргарита впродовж 7-9 хвилин, періодично перевіряючи її на готовність.

Приготувати піцу вдома – гарна ідея, яка не тільки подарує вам смачну вечерю, але й різноманіття повсякденних днів! Можна зібратися разом з родиною, дітьми або друзями та провести вечір за компанійською справою. Але так в нас не завжди виходить, а піцу скоштувати все одно хочеться… У таких випадках поспішає на допомогу завжди доставка піци у найкоротші терміни! Серед різноманіття піц, що пропонує швидка доставка їжі у Харкові Bella Mozzarella за посиланням https://bellamozzarella.com.ua/uk/ ви зможете відкрити для себе багато нових смаків!