Здоровий спосіб життя є запорукою щасливого та якісного теперішнього та майбутнього. Те, що ви робите для свого тіла, беззаперечно впливає на ваш внутрішній та емоційний стан. Одним з найкращих видів занять є кардіо вправи, які допомагають укріпити сердцево-судинну систему та прискорити метаболізм. Прикладом цього є біг, але для нього потрібне зручне та функціональне взуття, яке убереже від травмувань та полегшить фізичне навантаження. Купити високоякісні та стильні кросівки для бігу ви можете на офіційному сайті New Balance в Україні. Цей бренд вже понад століття користується попитом та доводить, що комфорт та якість можуть бути доступними.

Компанія була заснувана у Бостоні в 1906 році ірландським іммігрантом Вільямом Райлі. На самому початку існування спеціалізувалася на ортопедичному приладді для взуття. Засновник брав курячу лапку та показував концепцію свого продукту прямо на столі у своєму офісі. Завдяки такому креативному мишленню, з’явилася назва бренду. У ті часи маркетинг дуже відрізнявся від нашого сучасного, тому уся реклама передавалася з уст в уста через, що зріс попит серед бейсболістів та легкоатлетів. Лише у 1960 році стався реліз перших кросівок для бігу, що мав шалений успіх серед спортивних команд американських університетів та коледжів. До 1970 року ця частина Бостона стала центром бігового світу, після чого каталог розширився, а продажі зросли. Сьогодні NB є гігантом у сфері спортивного взуття та одягу. Бренд має стабільний щорічний дохід та фабрики не лише в Азії, а й в Європі. 

Завдяки різноманіттю спортивних кросівок, ви однозначно підберете свою ідеальну пару. У каталозі представлені моделі для будь-якого призначення. Якщо Ви у пошуках взуття з яким ви зможете подолати найскладніші маршрути, то обирайте для пересічної місцевості. Вони оснащені спеціальними підошвами, які нададуть відчуття легкості з кожним кроком, а також запобігають травмам. Кросівки для асфальтного покриття забезпечать м’яку амортизацію не тільки для пробіжки, а й для того, аби провести цілий день на ногах. 

Завітайте на сайт New Balance та переконайтеся у різноманітті якісного та стильного взуття. Обирайте модель, а також перегляньте характеристику продукції, аби обрати того самого ідеального компаньйона для тренування. Використовуйте таблицю розмірів та замовляйте зручну доставку до своїх дверей або до найближчого відділення пошти. Все легко та швидко, а головне економить ваш час!