У приватному котеджі чи на дачі зазвичай складніше обладнати систему відеонагляду, ніж у квартирі. Адже викликів постає куди більше. Спеціалісти маркетплейсу систем безпеки Bezpeka.club розповідають про 5 основних із них і на що слід звернути увагу при плануванні охорони у таких приміщеннях.

Так, у приватному будинку більша кількість точок, в яких необхідні камери. Відповідно і пристроїв знадобиться більше. У квартирі достатньо однієї камери+домофону, у приватній садибі знадобляться пристрої для:

  • дверей, дверей гаража, хвіртки;

  • прихованих та затемнених зон навколо будинку;

  • підсобних та підсадибних приміщень.

Крім того, вуличні камери повинні мати захист від вологи, вітру, снігу та інших симптомів важких погодних умов. Наприклад, діапазон робочої температури має бути не нижчий за “вилку” від -40°C до +60°C. Також для приватного будинку недостатньо камер із простим інфрачервоним підсвічуванням. У такому разі знадобиться камера із потужним білим LED-підсвічуванням, яка реагує на рух. Вона не лише може налякати потенційного зловмисника, а й підсвітити дорогу власникам будинку.

Також відеонагляду для дачі потрібні “розумні” функції. Тобто камера повинна не лише виявляти та реагувати на людину, а, наприклад, детектувати перетин лінії та вторгнення до периметра. Для сучасних камер такі функції — не проблема, проте потрібно звертати увагу на їх наявність під час вибору. Коштувати вони можуть також дещо дорожче.

Врешті, для камер для приватних будинків обов’язковий дистанційний контроль. Особливо якщо йдеться про дачу, яку власники не можуть контролювати постійно особистою присутністю. Більшість сучасних виробників камер мають власні додатки для відеонагляду і пропонують таку функцію просто через них. Можна завантажити додаток, пов’язати його з камерою і у будь-який час спостерігати, що відбувається на території, або переглядати записи. Така функція рекомендована і для квартир, але для будинків з більшою площею та кількістю точок огляду — вона обов’язкова.

Загалом критеріїв для формування та встановлення відеонагляду у будинку значно більше, але ці — є основними. Якщо ви плануєте встановити спостереження на своїй садибі, у квартирі, офісі чи складі, — звертайтеся до Bezpeka.club. Фахівці маркетплейсу залюбки зорієнтують вас щодо інших важливих аспектів, цін та етапів роботи. Також магазин надає послуги монтажу, планування, сертифікати якості та гарантію до своєї продукції.