Існує чимало способів видалення волосся: епіляція воском, шугарінг, електро-, фотоепіляція. Але найефективніший – лазерна епіляція. З його допомогою волосяний фолікул руйнується назавжди, а, значить, волосся перестає рости. Досягається стабільного ефекту гладкої шкіри.

Устаткування для лазерної епіляції

Для максимального результату необхідно використати інноваційне обладнання. У центрі лазерна епіляція проводиться на установці Quanta System (Італія), яка відповідає всім сучасним вимогам. Александритовий лазер відмінно зарекомендував себе при роботі з різними типами волосся та шкіри. Особливість установки - наявність системи охолодження, яка прибирає практично всі болючі відчуття. Під час процедури може відчуватись лише невелике поколювання. Іноді на зонах бікіні, особи застосовують аплікаційні анестезуючі засоби.

Особливості лазерної епіляції

Лазер прицільно працює на волосяні цибулини, які перебувають у фазі активного зростання. Устаткування настроюється під кожного пацієнта. До уваги береться оброблена зона, тип шкіри та волосся, больовий поріг.

Один сеанс може тривати від 10 до 60 хвилин. При цьому за одне відвідування можна обробити кілька зон – це цілком безпечно. До того ж процедура пройде без болю.

Лазерна епіляція ефективна як на темних, так і світлих волосках. Вона підходить будь-якому типу шкіри і може проводитися будь-якої пори року.

4 міфи про лазерну епіляцію

Популярність лазера породила довкола процедури безліч міфів. Розсіємо головні їх.

1. «Лазерна епіляція завдає шкоди здоров'ю» - найпоширеніша помилка. Насправді світловий промінь цілеспрямовано впливає саме на волосяний фолікул, не травмуючи сусідні ділянки.

2. "Лазер залишає рубці". При лазерній епіляції (на відміну електроепіляції) не порушується цілісність шкірного покриву. Отже, освіта рубців неможлива.

3. «Лазер підвищує кількість врослих волосків». Ця проблема виникає тоді, коли травмується верхній шар шкіри – він стає грубішим через постійні негативні дії. Самі волоски стають тоншими і слабшими, їм складніше прорости. Тому проблема актуальна для шугарінгу, воскової епіляції, коли вплив на шкіру.

4. "Лазер спровокує онкологію". Лазерна епіляція абсолютно безпечна, адже онкогенний ризик мають лише ультрафіолетові світлові хвилі. На спектрі випромінювання лазерного устаткування їх немає.

Підготовка до лазерної епіляції

Для найкращого ефекту від процедури слід врахувати важливі фактори:

  • Довжина волосків повинна становити 1-2 мм. Оптимально за 2-3 дні поголити зону, що обробляється.
  • Перед лазером не рекомендується проводити видалення волосся іншими методами. Віск, електроепілятор, пінцет можуть погіршити результат від лазера через специфічний вплив на фолікули.
  • Утриматися від засмаги, відвідування солярію.

Кількість процедур

Лазерна епіляція https://slim.ua/uk/lazerna-epilyaciya дозволяє назавжди видалити до 90% небажаного волосся. Ефект досягається протягом 5-8 процедур. На кожному сеансі лазер впливає на волосяні цибулини, що знаходяться в активній стадії зростання. До наступного сеансу "прокидаються" інші цибулини, і лазер працює з ними. Періодичність повторення процедури 1-15 місяця. Максимального ефекту буде досягнуто, коли вдасться зруйнувати більшість цибулин.

Для закріплення результату лазерну епіляцію повторюють раз на півроку-рік. Ефект зберігається на тривалі роки і дозволяє насолоджуватися ніжною гладкою шкірою на будь-яких зонах тіла.