Перед пробним пуском системи слід провести процедуру вакуумації, для видалення повітря, що потрапило в систему трубок та вологи з контуру. Для цього слід під'єднати вакуумний насос до ніпеля, розташованого на сервісних кранах та включити його. Насос справить відкачування повітря, про що буде свідчити манометр. Коли він покаже негативне значення тиску, його можна відключати і виконуючи монтаж кондиціонера львів, провести відкриття сервісних кранів фреонової магістралі, та проводити перше пробне включення.

Монтаж кондиціонера та монтаж теплових насосів львів у власній оселі – це трудомістка робота, що вимагає досвіду та певних знань, тому довіряйте його виключно професіоналам. Це буде запорукою довгої та ефективної роботи кліматичної техніки. Ця інструкція надана вам в якості ознайомлення із кроками та етапами установки кондиціонера. Якщо спекотні дні настали, а кондиціонер  ви так і не встановили, то спробуйте встановити кондиціонер своїми руками з підручних засобів. Це допоможе вам зберегти хороший клімат у приміщенні.

Пам'ятайте, що самостійна установка кліматичної техніки або монтаж систем опалення львів може коштувати вам додаткових фінансових витрат на її ремонт через неправильну  установку. Не ризикуйте і запросіть виконати цю роботу професіоналів.

При свердлінні не варто забувати про можливу наявність у стіні електропроводки. Дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки.  Надіньте гайки на мідні трубки. Для цього слід використовувати два розвідних ключа. Після цього трубки розвальцьовують з допомогою вальцювального набору, та приєднують до внутрішнього модулю спліт-системи. Не застосовуйте болгарки для різання мідних трубок фреонової магістралі. Це може призвести до засмічення трубок та погіршення якості роботи кліматичної техніки. Слід під'єднати дренажну ПВХ трубку, діаметром 16 мм до шлангу внутрішнього модуля.