Успішна посівна кампанія – це запорука високої урожайності сільськогосподарських культур. Саме тому аграрії намагаються не просто дотримуватись графіка проведення польових робіт та максимально підготувати площі під посіви, а й приділяють велику увагу посадковому матеріалу. Якщо говорити про колосові зернові культури, то зерно для посіву має бути достатньо крупним, однорідним, без пошкоджень та без уражень гнилями чи іншими хворобами. Проте, виявити грибкове захворювання на зерні доволі не просто, адже не завжди воно ідентифікується візуально ( а крім того, не варто забувати, що спори гриба можуть знаходитись і всередині зерна).

         Як запобігти проблемі грибкових хвороб зернових?

          На сьогоднішній день найбільш ефективним способом уникнути проблем з патогенними грибами у майбутніх культур є протруєння посадкового матеріалу. Протруйники мають фунгіцидний ефект (а в деяких випадках навіть інсектицидний – убезпечують рослини від жуків, які живляться кореневою системою).  За допомогою даних хімічних препаратів можна знищити патогенне середовище і усередині зерна, і зовні, і навіть знезаразити ґрунт навколо посіяного насіння.

         Грінфорт КТ 170 – це протруйник від вітчизняного виробника ТМ Грінфорт. Цей засіб є високоефективним, надійним та відносно недорогим аналогом найбільш відомих протруйників із світовим ім'ям. В основі препарату – діючі речовини карбоксин та тирам. І перший, і другий хімікат є фунгіцидом широкого спектру дії. Таким чином, Грінфорт КТ 170 здатен уберегти колосові зернові культури від сажкових хвороб, борошнистої роси, кореневих гнилей та хвороб листя.

         Основними перевагами протруйника Грінфорт КТ 170 є:

  • Окрім того, що даний препарат ефективно знищує небезпечні захворювання зернових, він також протидія деяким видам шкідників.
  • Простий у застосуванні.
  • Вважається універсальним протруйником.
  • Стимулює рівномірне проростання культур та активніший розвиток паростків.
  • Позитивно впливає на урожайність зернових.
  • Не має неприємного запаху (а це важливо для працівників, які проводять протруєння).
  • Можна зберігати при достатньо низьких температурах повітря – до -25ºС.
  • Можна застосовувати при температурі нижче 0ºС.

Компанія «Украгроком» реалізує протруйник Грінфорт КТ 170 за доступними цінами та з гарантією високої якості. Окрім продажу, наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію у разі потреби з приводу правильного використання даного протруйника, щоб забезпечити його максимальну ефективність.