Без сумніву, все частіше і частіше, без сорому ми їдемо на літній відпочинок. У цьому році продажі турів зросли майже на 30% порівняно з минулим роком. Бестселером опинилася Греція. Цей напрямок обрала майже чверть наших співгромадян. Потім Туреччина – 15%, Єгипет – 13% та Іспанія – 11%. Безсумнівно, варто звернути увагу на акції в Тернополі      та на той факт, що весь час зростає наша симпатія до екзотичних країн. У першу чергу тому, що якість авіаперевезень поліпшується. В результаті – час у дорозі скорочується, а комфорт збільшується. У відпустку зазвичай їздимо в липні і серпні, рідше в червні. Як правило, ми вилітаємо з Києва, Харкова, Одеси. На це вказує підсумок курортного сезонного порталу.

Чи це Правда, що зростає популярність туроператорів серед туристів? Так. З представленого звіту Союзу Організаторів Туризму випливає, що турагентами протягом літа було продано майже на 1/3 пропозицій більше, ніж роком раніше. Літак - це наш найпоширеніший для відпочиваючих транспорт. В кінці літа, у вересні, вибрали його 93% громадян. Немає ні найменшого сумніву ми цінуємо зручність. Яким же чином з мінімальними витратами і заощадити гроші на відпустку?

Давайте економити вже сьогодні!

Звичайно, якщо прямо зараз приступити до економії, це – те-перше, ви можете закінчити і раніше, – по-друге, економити – по-третє, збирати в залежності від обраного сценарію щомісяця/щотижня/щодня невеликі суми. Ти впевнений, що Тобі не вдасться відкласти більше, ніж 100, 200 або 300 доларів в місяць? У нас є для Вас хороша новина. За десять місяців Вам вдасться зібрати не менш ніж тисячу, дві або 3000. Визначте прямо зараз, скільки буде коштувати Ваш відпочинок. І економте з допомогою порад, наведених у посібнику, написаному з думкою про Вас.

Вам вдасться заощадити більше грошей, кинувши їх у скарбничку або на рахунок ощадного характеру. У випадку традиційної скарбнички зосередьте свою увагу в першу чергу на залишок грошей, що залишилися з будь-яких покупок. Безсумнівно, через кілька місяців результати викликають щиру посмішку на Вашому обличчі. І без жодних "але", ви зможете приступити до бронювання турів, квитків, готелів. Пам'ятайте. В скарбничку, на ощадний рахунок кидаємо всі гроші – навіть 1 копійку – і будьте послідовні.

На деякий час відмовтеся від кредитних карт, кредитних карток, електронних переказів. Фахівці впевнені, що, не бачачи так званих живих грошей ми готові витратити більше – не супроводжує нас почуття пригніченості, пов'язане з витратами готівки.