Чим сайдинг відрізняється один від одного. Чисто зовні, складається враження, що він ніби як однаковий. Але якщо придивитися, то відмінності знайти можна: і візуально і за якісними характеристиками провівши ряд нескладних випробувань. І відразу хочемо надати одну пораду. Порада: не купуйте сайдинг тернопіль «в сліпу», наприклад, в інтернеті, або за каталогами. Краще такий матеріал купувати тільки тоді, коли є можливість його оглянути.

Переконайтеся, що на дотик матеріал не має нерівності, в міру гнучкий і міцний, а його забарвлення є незмінним по всій довжині без напливів. Якщо після огляду перші враження у вас залишилися хороші, то тоді можна запитати фахівців про його якісні характеристики і дізнатися іншу важливу інформацію, наприклад, про водостічні системи івано-франківськ ціни.

Якісні характеристики — це перш за все:

1. Еластичність.

2. Захист від вигорання.

3. Передача кольору.

Для того, щоб краще розібратися, спочатку дізнайтеся з чого роблять вініловий сайдинг. Основа сайдинга – полівінілхлорид. В процесі виготовлення в цю масу додають різні барвники, пластифікатори та інші присадки. Вони надають сайдингу еластичність, стійкість кольору від вигорання і перешкоджають процесу старіння вінілу. Причому, зауважте, що в процесі виготовлення готуються дві вінілові маси різного призначення. І лише потім, пропускаючи їх через екструдер, їх сплавляють разом на молекулярному рівні. Таким чином, отримують вініловий сайдинг, який має зовнішню і внутрішню поверхні з різними характеристиками.

Зовнішня поверхня панелі взаємодіє з навколишнім середовищем і тому її склад найбільш стійкий до вигорання, здувається теплоізоляція івано-франківськ і викривляються поверхні. Внутрішня частина сайдинга відповідає за жорсткість і міцність. Це робочий шар. Він більш товстий і виконує чисто механічні функції.