Термобілизна - незамінний елемент гардеробу активних людей. Вона використовується в будь-якій спортивній дисципліні, а її завданням є підтримка постійної температури тіла, ізоляція від погодних умов та видалення вологи.

Яка термобілизна підійде найкраще?

Набагато ширшу групу одягу та нижньої білизни можна класифікувати як термобілизну. Термобілизна - це будь-яка білизна, призначена для захисту тіла від холоду та сприяння підтримці оптимальної температури. Цей тип одягу забезпечує належну вентиляцію та управління вологою, оскільки метою цього виду одягу є захист тіла від холоду, морозу, дощу та вітру за будь-яку ціну. Саме з цієї причини термобілизну рекомендується використовувати для активних занять. Одяг цього типу найчастіше виготовляється з еластичних тканин, що мають різний склад. Найчастіше це тканини, виготовлені з поєднання різних штучних волокон, але деякі з цих видів виробів можуть містити також натуральні волокна - наприклад, мериносову шерсть, що славиться своєю теплотою та гладкістю. Багато що також залежить від використовуваних технологій.

Термобілизна для кожного

Це нижня білизна, яка, з одного боку, добре ізолює від холоду та зовнішніх факторів, але також може забезпечити належну вентиляцію та відведення вологи. Дихаюча білизна рекомендується спортсменам та ідеально підходить для фізичних навантажень.

Термобілизна покращує комфорт під час занять спортом - неважливо, це щоденні тренування чи змагання. Якщо ви придбаєте нижню білизну з правильним складом та структурою, ви забезпечите шкірі хорошу вентиляцію і, одночасно, захист від холоду. Біг, їзда на велосипеді та багато інших занять як на відкритому повітрі, так і в приміщенні можуть стати приємнішими завдяки зручній нижній білизні.

Займатися спортом у звичайному одязі (наприклад, у бавовняній футболці) незручно - нижня білизна та одяг цього типу погано транспортують вологу (бавовна вбирає вологу та стає важчою), а крім того, цей одяг погано ізолює від негоди. Тільки такі моделі здатні підтримувати нагрівання постійним.

Види термобілизни

Окрім найпростішого розділу, який включає чоловічу та жіночу білизну, ви також можете знайти нижню білизну, присвячену певним спортивним дисциплінам, це:

  • Термобілизна для бігу.

  • Термобілизна для їзди на велосипеді.

  • Термобілизна для лиж.

     

Джерело інформації: інтернет-магазин Sportomlone.store.