Прапори є символом, яким володіє сьогодні кожна країна в світі. Кожне місто і навіть спортивний клуб. Але існують ще й зменшені їх копії - це прапорці. Для чого вони потрібні? Маленькі прапори на підставці з кожним днем стають незамінним атрибутом будь-якої професійної компанії. Їх використовують під час проведення виставкових заходів, конференцій, ділових і міжнародних зустрічей, конгресів, форумів. Якщо ж ваша компанія часто бере участь в таких заходах, то вам дуже важливо мати в наявності цю продукцію.

Фірмові прапорці

Не варто вважати їх дрібницею, так як вони здатні підкреслити імідж вашої фірми, її престиж і серйозні наміри. Для їх установки не потрібно багато вільного простору, та й ціна прапорців досить низька. Виготовляються вони з якісних і надійних матеріалів, таких як поліефірний шовк і атлас. Друк логотипу компанії або будь-якого іншого зображення здійснюється сучасним високоефективним сублімаційним методом. Саме так вдається досягти високої і точної передачі кольору і яскравості.

Дана продукція може бути односторонньою і двосторонньою. Останні виготовляють з такого матеріалу, як атлас. Обумовлено це тим, що структура у нього непрозора, а готова продукція виглядає красиво і багато. Встановлюються прапорці на спеціальну підставку, на якій їх може перебувати від одного до декількох.

Прапорцеві гірлянди

Дані атрибути призначаються для наступних цілей:

  • прикраса приміщень під час проведення там корпоративних заходів;
  • весілля, ювілеї, дні народження, спортивні заходи;
  • прикраса вулиць і площ під час проведення святкових заходів;
  • в якості реклами із зображенням на них різного малюнка.

У нинішній час завдяки наявності сучасного і високоякісного обладнання вдається виготовити абсолютно різні прапорцеві гірлянди з будь-яким зображенням. Для друку на такій продукції можуть застосовуватися два способи: сублімація або шовкотрафаретний друк. А в якості матеріалу полотна використовують креп-сатин і штучний шовк.

Способи виготовлення прапорцевим гірлянд:

  • пришивання до тасьми;
  • протягування крізь отвір у прапорцях;
  • приклеювання до тасьми.

Будь-яка така гірлянда асоціюється з настанням святкової події. Вона піднімає настрій і прикрашає будь-яке місце, будь то вулиця або ж офісне приміщення. Практично на будь-якому святі обов'язково присутній даний атрибут декору. Найголовнішою особливістю даної продукції є її простий монтаж і транспортування.