За даними опитування, у якому прийняли участь близько 300 учасників, частіше над усе користувачі купують саме кухонні меблі, процент таких склав більш ніж 40%. На другому місці опинилися м’які меблі та матраци, такі покупки здійснюють приблизно 38% користувачів. Придбати якісні меблі можна тут. А залишок складають меблі для дитячої та передпокою. Трохи дивно, що попит на меблі для кухні є таким високим. Невже люди так часто готові міняти меблі на своїй кухні? Статистика показує, що саме цей вид меблів користується великою популярністю. А ось популярність м’яких меблів пояснюється досить просто. Вони є у кожній оселі і практично у кожній кімнаті. А ще треба брати до уваги один важливий момент: в інтернет-магазинах купувати набагато дешевше, Ви зможете заощадити близько 25% від вартості аналогічного товару, який буде представлений у звичайному магазині. На додаток ми зібрали статистику по найменш затребуваних меблях. Це атрибути для дачі, офісні, стільці, меблі для ванни і вбиральні. Так само визначили сезонність покупок меблів: найбільш великий попит проявляється в кінці весни, початок осені і перші два місяці зими.

Коли мова йде про стільці, комоди, тумби, столи, стінки, гарнітури, ліжка, полички – про який матеріал Ви подумаєте у першу чергу? Звісно ж про дерево. Якщо брати до уваги той факт, що вироби з натуральної деревини коштують дещо більше моделей з матеріалів-замінників, то звісно ж, користувач буде очікувати від них феноменального строку служби та відмінних зовнішніх характеристик. А ще з деревини успішно виготовляють каркаси для м’яких меблів. Саме вона – перевірений століттями матеріал, який не перестає вражати своєю надійністю та якістю. Виробники обіцяють більш ніж 30 років служби для моделей, які виготовляються саме з нього. Ви бачили у фільмах розкішні антикварні меблі? Майже всі вони робляться з масиву і саме їх прийнято передавати із покоління в покоління. Якщо теж хочете стати частиною історії своєї родити і порадувати нащадків якісними вишуканими меблями, тоді неодмінно звертайте увагу на сировину.

Ще один фактор, який допоможе зберегти привабливий зовнішній вигляд Вашим меблям із дерева – догляд. За умови дотримання всіх правил експлуатації можна суттєво подовжити строк служби багатьох атрибутів. Ми пропонуємо розглянути чотири доволі нетрадиційні, але доступні кожному методи видалення подряпин з поверхні виробів із цього натурального матеріалу. Якщо на улюбленому столі або шафі з’явилася подряпинка, треба взяти звичайний волоський горіх і для початку розрізати його навпіл. Потім слід затирати дефекти горіхом, але при цьому докладати мінімум зусиль. Простір від подряпини швидко заповнитися і поверхня буде виглядати як нова. Цей спосіб можна використовувати тільки для невеликих тріщин і пошкоджень. Другий спосіб позбавитись подібних неприємностей – кольоровий олівець. Самі виробники меблів створили спеціальний вид олівців для видалення подряпин з поверхонь. Дуже важливо, щоб Ви підібрали правильний колір та відтінок. А можна придбати і звичайний восковий олівець, який допоможе у цій справі.

Третій спосіб підходить для усунення доволі великих тріщин з меблів. Потрібно заповнити тріщину майонезом (бажано натуральним, а не тим, що продається у наших магазинах) і залишити на 2-3 доби. За цей час деревина набере в себе білок і масло, які знаходиться в майонезі і дерево розбухне, тим самим «закриє» всю тріщину. Після чого потрібно прибрати залишки майонезу і відполірувати дану поверхню. Три попередні поради відносяться до доволі нетрадиційних способів боротьби з пошкодженнями. А ось найбільш перевірений – це воскова шпаклівка. Потрібно придбати м'яку воскову шпаклівку і слідувати інструкції, тоді Ви гарантовано впораєтеся з подряпинами.