За останні роки на основі пінополіуретану з’явилася велика кількість різноманітних, варто зазначити й дуже якісних, виробничих матеріалів. З використанням ППУ в якості наповнювача виробляються прекрасні сучасні м’які меблі. Цей матеріал можна знайти практично в кожному салоні автомобіля. Чудові теплоізоляційні, гідроізоляційні, звукоізоляційні якості, хороша адгезія з різноманітними матеріалами, роблять ППУ практично незамінним матеріалом у сфері будівництва.

В Україні безумовним лідером у сфері продажу еластичного пінополіуретану є компанія «АСАТ». Детальніше з асортиментом компанії можна ознайомитись на сайті https://acat.com.ua/.

Основні сфери застосування утеплювача пінополіуретану:

  • утеплення будь-якої покрівлі всередині напиленням;
  • утеплення підлоги, перекриттів дахів;
  • утеплення стін під гіпсокартон, облицювальну плитку;
  • утеплення різноманітних місткостей;
  • утеплення теплотрас;
  • теплоізоляція основи підлоги, ізоляція підлоги відносно ґрунту чи підвалу та багато іншого.

Багато сучасних жорстких, напівжорстких та еластичних матеріалів виготовляють саме на основі поліуретанів. Сучасні поліуретани можуть перероблятися багатьма існуючими технологічними способами: пресуванням, екструзією, заливкою, литтям, напиленням та багатьма іншими.

Жорсткий пінополіуретан часто використовується в багатьох будівельних сферах. Серед різноманіття застосування пінополіуретану в будівельній галузі варто виділити його використання для утеплення житлових будинків, споруд, ізоляції для холодильних камер, теплоізоляції адміністративних та промислових об’єктів, утеплення різноманітних трубопроводів.

 Багате різноманіття пінополіуретанів та можливість зміни їх властивостей в дуже великому діапазоні, робить можливим їх застосування для утеплення громадянських та промислових приміщень і будівель, які будуються з цегли, залізобетонних блоків та інших різноманітних матеріалів, для утеплення дверних та віконних прорізів, а також для чудової теплоізоляції трубопроводів різного призначення.

На сьогодні пінополіуретан є одним з лідерів на будівельному ринку теплоізоляційних матеріалів, які володіють низькою теплопровідністю, хорошою адгезією і є екологічно чистим матеріалом, а компанія «АСАТ» вже 22 роки постачає цей матеріал по всій території України.