Багато хто чув, але мало хто знає, що так ямковий ремонт. Деяким людям навіть доводилося спостерігати цей процес. Втім, ті, хто хоча б раз це бачили – знають, що вибоїни «латають» у будь-яку погоду, чимось засипають, заливають, а потім утрамбовують недобросовісні комунальники. Все це вони роблять порушуючи технологію. Як же насправді відбувається ямковий ремонт доріг? І що для цього потрібно?

 

В чому суть технології ремонту?

 

Ямковий ремонт в Києві та Україні повинен проводиться часто, так як покриття має властивість швидко зношуватися, від активного користування транспортом, впливу дощу, вітру, сонця, морозу. Технологія ямкового ремонту дуже проста: головне прокласти асфальт правильно, бо якщо це все робити як небудь, то такий ремонт не дасть жодного ефекту – лише марне витрачання коштів на вітер. Кваліфіковані спеціалісти повинні виконувати свою роботу швидко і якісно.

 

Вибоїни, «хвилі» та колії з’являються на асфальті знову, однак ремонтувати це все потрібно, поки ямки не великі за розміром. Бо вже більші вибоїни – ремонтувати складніше. Ціна ямкового ремонту залежить від стану дороги, де проводиться ремонт. А це означає – чим менші ямки – тим дешевший ремонт.

 

Якщо допустити до великих пошкоджень на поверхні дороги, то замість ямкового ремонту доведеться робити капітальний, а він коштує в рази дорожче.

 

Як відбувається ямковий ремонт?

 

Його виконують у два способи: використовують асфальтобетонну суміш або бітумну емульсію, ними наповнюють порожнини та прогалини в дорожньому полотні.

 

Однак, асфальтобетонна суміш зарекомендувала себе набагато краще, бітумна емульсія не настільки водостійка.

 

Ямковий ремонт можна проводити, поклавши на зверху ще один шар асфальту, щоб приховати всі нерівності, так сказати зробити ще одне асфальтування. Воно виконується за допомогою гарячої асфальтобетонної суміші, холодної асфальтобетонної суміші або в роботі використовується литий асфальтобетон.

 

Однак існують інші, більш сучасні способи ямкового ремонту. Який з них підходить найбільше – повинен вирішувати спеціаліст з урахуванням особливостей ґрунту.

 

Кожен з них має свої переваги та недоліки, так що перед тим, як постинати, треба добре подумати і зважити, який з них підійде найбільше для певної місцевості.

 

Звісно, сучасна економічна ситуація диктує свої правила. Найбільш ефективним і витривалим є покриття гарячими і холодними асфальтобетонними сумішами, звісно в роботі можна використовувати і органо-мінеральну суміш, але це доволі дорого.

 

Своєчасний ремонт та асфальтування доріг в Україні просто необхідне, і якщо все це не робити вчасно, то можна лишитися без роботи взагалі.

 

Потрібен ремонт дороги? Не має питань! Для Вас працює компанія «КиевДорСтрой». Ми виконаємо будь який ремонт швидко, якісно, не дорого. Компанія здійснює будь-який ремонт, в тому числі і ямковий, головне щоб замовник лишився задоволений.

 

Однак, вважаємо за необхідність попередити: не довіряйте таку важливу справу дилетантам, краще найміть для цього професіоналів. Недобросовісний ремонт, а вірніше ваша скупість може стати причиною швидкого зносу покриття та великих витрат з вашого бюджету.

 

«КиевДорБуд» - це якісний сервіс, пост гарантійне обслуговування вже відремонтованої дороги у ви падку виникнення дефектів.