За різних життєвих ситуацій, недбалості або навмисних дій, боржники не виконують свої зобов'язання перед кредиторами. Виплата боргу є обов'язковою для боржника, і він повинен бути повністю обізнаний про це. Існує ряд юридичних наслідків, які пов'язані з невиконанням вищевказаного зобов'язання. Трапляється, що ненадійні боржники роблять певні дії, спрямовані на відмову від виплати боргу, які також є незаконними. Тим часом, ми хочемо підкреслити, що єдиний законний спосіб позбутися від зобов'язання перед кредитором - це виплатити борг в певній сумі, незалежно від того, чи було вже розпочато розгляд по стягненню заборгованості чи ні. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, рекомендуємо скористатися допомогою фахівців колекторського агентства «Таліон Плюс». На сайті: https://talion-plus.com.ua/,  можна ознайомитися з інформацією про компанію і послуги.

Чому варто скористатися послугами агентства?

1. Фахівці готові надати допомогу в питанні врегулювання проблемної заборгованості ефективним способом;

2. Ми приймаємо замовлення, як від фізичних осіб, так і від юридичних осіб. Стягнення боргів є лише однією з можливих послуг, які ви можете використовувати. Агентство проводить стягнення боргів на всіх етапах пред'явлення вимог. Починаючи від досудового стягнення, судового стягнення, а також послуг факторингу.

3. Стягнення проблемних боргів, що проводиться нашою компанією, полягає в об'єднанні, як стандартних процедур стягнення заборгованості, так і юридичних дій, спрямованих на досягнення найкращих результатів для клієнта. Це підвищує ймовірність того, що ваші гроші будуть повернуті в найкоротші терміни.

4. Ми надаємо послуги зі стягнення боргів по всій країні, а також пропонуємо нашим клієнтам можливість отримання зовнішнього боргу, здійснюючи комплексну, повністю легальну діяльність, прагнучи до досягнення поставлених цілей.

Що відрізняє нас від інших компаній на ринку?

Перш за все, послуги компанії надаються на високому професійному рівні і здійснюються в правовому полі з урахуванням інтересів обох сторін. Стягнення боргів здійснюється чесно, не виходячи за рамки правових норм. Ми працюємо ефективно і надійно, ви можете нам довіряти. У вас виникли питання? Зв'яжіться з нами за контактними телефонами або залиште повідомлення. Ми будемо раді співпраці і допоможемо вирішити будь-які проблеми, пов'язані з боргами. Ефективність - наш девіз!