Весільна церемонія для дівчини є тим святом, до якого вона готується не один місяць, тому заповітне бажання нареченої - вибрати оригінальну сукню. Цікавою ідеєю буде наряд, прикрашений квітами. Він є ідеальним рішенням для весілля влітку або навесні, тому що такі сукні надають образу нареченої ніжності і романтичності.

Варіанти декору вбрання для нареченої квітами

Квітковою аплікацією може бути прикрашене все плаття, тільки ліф, спідниця або ж болеро. Спідниця може бути шифоновою і багато прикрашена квітковими аплікаціями або ж квіточками з бісеру. Все залежить від фантазії дизайнера. Дуже цікаво виглядає шовкове плаття, декороване вишивкою ручної роботи у формі квітів-гвоздичок. Як правило, сукні, прикрашені квітами, надають своїй власниці милі форми і весняний настрій. Квітами також прикрашають декольте, пояс. Квіти на весільних нарядах можуть бути великі, маленькі у вигляді квіткового принта, аплікацій, нашитих троянд. Сукня може бути зшита з тканини, розшитої квітковими візерунками.

Квіткова тема в весільній сукні може виражатися не тільки в декорації наряду, але і в його формі. Сукня може мати оборки, що нагадують лілію. Подібного ефекту досягають за допомогою гофрованої органзи - вийде плаття у вигляді квітки цереуса.

Проти романтичних ніжних і жіночних квіткових нарядів не в змозі встояти багато наречених.

Актуальні моделі весільних суконь

Весільні сукні 2016 - це як класичні пишні, так і коротенькі кокетливі варіанти. А для дівчат, яких не задовольняє ні те, ні інше сучасні дизайнери пропонують наряди в стилі ампір, моделі «русалка», «рибка», А-силуету. Кожен фасон весільної сукні по-своєму цікавий, головне, правильно підібрати наряд по фігурі нареченої. Будь-яка з цих моделей часто декорована квітковою композицією. Цікаві пропозиції можна подивитися на http://elenamorar.com.ua/ua/.

Чим доповнити весільний наряд

Весільне вбрання не буде виглядати належним чином, якщо його не доповнити відповідними весільними аксесуарами. Це болеро, накидки або рукавички. Що стосується головних уборів, то можна підібрати фату або цікавий капелюшок з вуаллю. Деякі наречені надають перевагу красивій зачісці, прикрашеній діадемою. Що стосується біжутерії та прикрас, то їх не повинно бути багато. Краще просто, але зі смаком.  Тільки в цьому випадку наречена вразить гостей своєю красою, а не буде схожа на новорічну ялинку.