Сучасні методи лікування наркоманії і алкоголізму

Щоб лікування наркотичної та алкогольної залежності було ефективним, а головне, довгостроковим, важливий комплексний підхід і застосування адекватних заходів. Наркологічний центр «Реванш» пропонує комплексну програму реабілітації за сучасними, дієвим методикам.

Ефективне лікування наркотичної та алкогольної залежності

Медикаментозні методи

Лікування алкоголізму та наркоманії в Києві завжди починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Коли людина знаходиться в стані ломки або багатоденного запою, до нього неможливо достукатися. Передозування спиртним або хімічними допінгом часто несе потенційну загрозу не тільки здоров'ю, але й життю хворого, а також оточуючим людям.

Співробітники центру професійно займаються детоксом, виведенням із запою, знімають абстинентний синдром, здійснюють лікування отруєння, передозування, білої гарячки. Подібні послуги надаються анонімно і не тільки в стаціонарі, але і вдома, в цілодобовому режимі.

Всі препарати та їх дозування підбираються за індивідуальною схемою, виходячи з клінічної картини, стану пацієнта та інших особливостей конкретного випадку.

До числа медикаментозних методів лікування патологічних залежностей відноситься:

  1. Антидотна терапія.

  2. Підшивка.

  3. Кодування.

  4. Медикаментозна терапія (застосування антидепресантів, седативних, заспокійливих, снодійних засобів, препаратів, що стимулюють роботу серцево-судинної системи, що підтримують медикаментів, імуномодуляторів).

  5. Вітамінотерапія.

Одним з найбільш ефективних і сучасних методів детоксикації вважається біологічний. Дана методика передбачає прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, дотримання дієти, регулярні фізичні навантаження і потіння в сауні. Організм очищається протягом 2-3 тижнів, при цьому результати досягаються більш стабільні, оскільки при біологічної детоксикації пацієнт залучений у терапевтичний процес.

У профільних приватних клініках медичною допомогою не обмежуються. При попаданні в стаціонар пацієнт проходить обстеження, що дозволяє оцінити стан його здоров'я і виявити супутні захворювання. Протягом усієї подальшої реабілітації проводиться терапевтичний курс, спрямований на відновлення фізичного здоров'я.

Психологічні методи

Ефективне, довгострокове лікування наркоманії та алкоголізму в Києві базується на психологічних методах, оскільки дані захворювання відносяться до категорії психосоматичних. На початкових етапах фахівці практикують метод інтервенції - мотивуючі бесіди, що дозволяють залежній людині подивитися на ситуацію з боку та виробити здорові мотивації щодо подальшої терапії.

Наступний крок - індивідуальні психологічні консультації, психоаналіз. Проводяться з метою визначення причин, що спровокували залежність, і пошук кращих способів їх усунення. Основним методом реабілітації є програма «12 кроків», яка визнана найбільш дієвою і ефективною фахівцями всього світу.

Відновити відносини з близькими людьми, викорінити проблеми в сім'ї, які часто служать поштовхом до формування залежності або до зриву після завершення лікування допомагають сеанси сімейного системного психоаналізу.

Наркологічний центр «Реванш» до питань лікування наркотичної та алкогольної залежності підходить професійно, надаючи своїм підопічним медичну і психологічну допомогу анонімно.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua .