Зовсім нещодавно в Україні відбулася реформа правоохоронної системи. Ця подія не оминула й Буковину, зокрема місто Чернівці. Міліція Чернівців, яка слідкувала за порядком довгі роки, отримала нову назву, оснащення, співробітників і провела ще багато внутрішніх змін. Декілька місяців кваліфіковані вчителі навчали всіх охочих чернівчан для роботи в правоохоронних органах. Більшою мірою це стосувалося патрульних поліцейських. Майже півсотні людей проявили ініціативу, при цьому третя частина ініціаторів – жінки. Тепер оновлена поліція прийняла присягу й активно взялася за роботу. Відбулися просто кардинальні зміни. По-перше, це зовнішній вигляд поліцейських, яким видали форму нового зразка. По-друге, оновлені поліцейські машини. По-третє, ентузіазм і бажання покращити життя міста, що з’явилися у співробітників нової поліції. Це початок реформації Буковини й усього українського суспільства, який обов’язково принесе хороший результат.

Діяльність поліції в Чернівцях

Робота нової поліції міста вже помітна для його жителів. Їх можна зустріти на вулицях Чернівців, та частіше помічають не присутність, а результат їхньої діяльності. Зникли машини, що раніше паркувалися в заборонених місцях, наприклад. Чернівчани сподіваються, що це лише початок. Вони покладають великі надії на нові правоохоронні органи міста. Зараз в інтернеті можна знайти багато відомостей про реформування системи й початок роботи нових поліцейських. Багато цікавої інформації про діяльність поліції в Чернівцях та зміни у цій сфері ви зможете дізнатися за посиланням: http://acc.cv.ua/tags/511-politsiya. Слідкувати за новинами свого міста просто необхідно, щоб долучатися до його життя й бути свідомим громадянином.

Безпека у місті

Місто Чернівці не можна назвати особливо небезпечним. Невелика кількість жителів і добре налагоджена робота правоохоронних органів забезпечує чернівчанам спокій і мир, та дрібні злочини й правопорушення завжди мали місце. Зараз містяни сподіваються на покращення охорони міста й пожвавлення роботи нових поліцейських. Є безліч проблем, на які державні служби раніше закривали очі, та тепер саме той час, щоб почати з ними боротися. Початок роботи оновленої поліції – це важливий крок для покращення життя міста. Жителі сподіваються, що зміни не завершаться на цьому й життя в Чернівцях скоро стане абсолютно безпечним, а робота поліції – ефективною.