Використання фотообоїв дозволять створити неповторний, унікальний дизайн недорогими і доступними засобами. Найбільш популярними і універсальними сюжетами є природні пейзажі, міські ландшафти, вода у всіх проявах, флора, фауна і макрозйомка. Щоб полотно, що прикрашає стіну, приносило лише задоволення, потрібно дотримуватися при його виборі нескладні рекомендації.

У нас ви можете купити модульні картини по низьким цінами.

Вирішуючи, як вибрати фотошпалери на стіну, прислухайтеся до себе – якщо цей сюжет викликає у вас безумовно позитивні емоції, значить фотошпалери ваші. Задоволення, гармонії в душі і радість повинно створювати полотно на стіні – вам подобається і це половина справи.

Базові кольори сюжету повинні перегукуватися з прилеглими стінами і дублюватися в інтер'єрі (меблів, декорі, текстилі). Не забувайте, що теплі тони стискають простір (червоний, жовтий, коричневий, оранжевий); холодні – зорово збільшать площу приміщення.

Відповідь на питання – які фотообої львів краще вибрати – залежить у великій мірі від розміру приміщення і ступеня його освітленості. Макроизображения, яскраві образи підійдуть великому простору – вони його візуально зменшать. Розташовані вертикально деталі сюжету (цвітуть іриси) збільшать висоту стелі. Горизонтальні лінії розширять приміщення. У південній, світлій кімнаті доречні будуть фотошпалери насичених і навіть темних тонів, наприклад, шоколадні, кавові кольору. Вони заберуть надлишок світла і створять затишок. У приміщеннях з північної сторони зроблять обстановку комфортної полотна в бежевій, золотисто-жовтою гамою.

Прикрасьте свою квартиру з декорпринт.

Тематика фотошпалер повинна відповідати стилю інтер'єру: ритуальні маски на стінах, меблі з ротанга, кактуси будуть добре виглядати на тлі африканського пейзажу.