Проекти сучасних кухонь в даний час в моді - в якому необхідно використовувати два типи освітлення - загальне освітлення і місцеве освітлення. Це важливо з точки зору вашої безпеки, а також естетики. Добре освітлене приміщення кухні на замовлення Львів виглядає набагато ефективніше, ніж кухня освітлена тільки загальним світлом, що падає прямо з гори. Проектуючи кухню, потрібно дотримуватися декількох універсальних правил, які забезпечують оптимальне освітлення приміщення.

Загальне освітлення кухні мдф плівкові львів повинно бути розсіяним і падати з різних напрямків. Завдяки цьому, на обладнанні і меблів не повстануть тіні. Добре зарекомендували себе галогенні лампи, а також традиційні стельові світильники, оснащені люмінесцентним світлом в природному кольорі. Додаткове світло повинно  розташовуватися безпосередньо над столом.

Місцеве освітлення повинно висвітлювати всі стільниці, плиту та раковину. Добре підходять для спрямованого освітлення галогенні лампи з традиційними лампами. В останні роки все частіше використовуються сучасні світлодіодні стрічки, які оптимально освітлюють стільниці і споживають значно менше електроенергії, ніж звичайні лампи та світлодіодні лампи. Добре зроблене освітлення LED стрічками, виглядає елегантно, і значно підвищує естетичні якості. Для посилення ефекту, можна застосувати кілька світодіодних стрічок різних кольорів.

Що повинно бути на  проекті кухні

Правильно складений каталог кухонь фото львів повинен містити ряд відомостей, що стосуються специфіки побудови і типу обладнання, побутової  техніки. Перед початком створення проекту, подумайте над потребами всіх користувачів. Це від них залежить спосіб оснащення і меблювання кухонного приміщення.  Якщо ви хочете, щоб ваша кухня була функціональною і безпечною, ви повинні створити її у відповідності з основними принципами ергономіки приміщень.