Сучасна стоматологіяМедицина активно розвивається у всіх напрямках. Не відстає і стоматологія. Лікарі використовують безліч інноваційних технологій і методик, щоб досягати хороших результатів.

Зрозуміло, нововведення вводяться в практику поступово. Далеко не у всіх клініках є умови для впровадження інновацій. Серед усіх стоматологій Києва можна виділити стоматологічну клинику Люмі-Дент https://www.lumident.kiev.ua/ua. Ця стоматологія в Києві одна з найбільших та найпрофессійніших платних приватних стоматологій в Україні. Вона може похвалитися сучасним обладнанням, штатом висококваліфікованих лікарів. Фахівці медичного центру активно використовують інноваційні методики.

Сучасні технології в лікуванні

Ін'єкції гіалуронової кислоти в ясна. Використовуються для стабілізації, корекції контурів, рецесій, гінгівальной посмішки. З їх допомогою лікарі зупиняють запальні процеси, знімають больові відчуття. Активно використовується метод при періімплантіт.

Плазмоліфтінг. Використовується плазма клієнта для ін'єкцій. Процедура застосовується для лікування ясен. З її допомогою можна зупинити розхитування зубів, забезпечити зміцнення тканин, усунути неприємний запах з рота, поліпшити колір, прискорити приживлення імплантів.

Лазерні технології. Дозволяють виправляти форму ясен (наприклад, зробити їх краю акуратнішим), проводити видалення зубів мудрості, коригувати вуздечки. Активно використовуються в імплантології.

Лікування зубів під мікроскопом. Це сучасний метод, який дозволяє усувати навіть найдрібніші дефекти і винокувати роботу ювелірно.

Сучасні методи діагностики. Для того щоб підвищити точність обстеження використовуються цифрові сканери, комп'ютерна томографія, система контролю прикусу T-Scan.

Допомагають отримати хороший результат і комп'ютерне моделювання усмішки, хірургічні шаблони при імплантації.