Самота. Як часто саме її нам і не вистачає. Велика кількість телефонних переговорів, спілкування, вирішення ділових і фінансових питань, автомобілів і сучасних технологій навколо робить наше життя не лише насиченим, але й дуже напруженим. Пропонуємо Вам відвідати готель Wellland в Карпатах, де Вас чекає ваше усамітнення.

Гірські річки, зелені схили, казкова тиша - все це буде Вашим, і тільки Вашим.

Що раз по раз привертає гостей в наш готель і робить їх нашими прихильниками?

  • Найвищий клас номерів
  • Індивідуальний сервіс
  • Чудова кухня

Кожна людина, плануючи свій відпочинок, вважає за краще у виборі готелю той, який зможе максимально забезпечити його комфортом і необхідними послугами для повсякденного життя. Готель Wellland подбає про ваш затишок і зможе запропонувати різні варіанти вашого дозвілля.

Готель Wellland розташований в чарівному карпатському місті Яремче Івано-Франківської області http://www.wellland.com.ua/. Яремче по праву вважається одним з кращих в Карпатах завдяки своєму унікальному географічному положенню. Долина захищена від холодних вітрів, що злітають високо в небо горами і славиться своїм м'яким кліматом. Тут надзвичайно чисте повітря, адже місто знаходиться на території Карпатського Національного парку, і оточене густими віковими лісами. У будь-який час року сюди приїжджають любителі активного відпочинку, цінителі краси первозданної природи і бажаючі оздоровитися і набратися сил.

Харчування проживаючих здійснюється в ресторані готельно-відпочинкового комплексу Wellland, розрахованому на 50 осіб. Затишна обстановка, страви української і гуцульської кухні, лаунж-бар, привітний персонал.

До послуг гостей паркінг, дитячий майданчик, масаж, трансфер. Для любителів активного зимового відпочинку надаються послуги інструктора і прокат гірськолижного спорядження. У будь-який час року організовуються по-справжньому захоплюючі екскурсії по мальовничих куточках Карпат.

Басейн готелю Wellland відкритого типу, тому він сезонний. Якщо хтось регулярно відвідує будинки басейн, то у нас Ви можете не припиняти свої тренування в теплу пору року. Адже це особливий вид спорту, який корисний майже для всіх систем організму, підвищує загальний тонус тіла, а також допомагає розслабитися.

Позитивний вплив плавання на організм людини дуже широкий. Воно допомагає боротися із зайвою вагою, зміцнює серце, продовжує життя.