Постало питання - замовляти кухню або купити готову? Давайте розберемося, коли краще купити кухню, а коли - замовити. Що краще - кухня на замовлення, замовити кухню з авторським дизайном або модульну? Дізнаємося, чому індивідуальний підхід вирішує всі проблеми.

Переваги реєстрованих кухонь очевидні: будь-який розмір, різноманітність варіантів дизайну меблів, великий вибір фурнітури та комплектуючих.

Оскільки кожна кухня розробляється і виготовляється індивідуально, є можливість виконати будь-який нестандартний розмір модуля. Отже, меблі постають в кухонному приміщенні впритул до стін, без зазорів. По висоті шафи також можуть досягати стелі. Це дуже важливо для невеликої квартири, коли потрібно вмістити максимум при мінімальних можливостях.

При виготовленні меблів за індивідуальним проектом, можна підібрати саме той матеріал, колір і фактуру, які вам подобаються. Фабрика, виконуючи ваш проект, має можливість надати вам, як і кожному своєму клієнтові, широкий вибір кольорів та матеріалів.

При замовленні кухні за індивідуальним проектом з вами працює фахівець-дизайнер. Він допомагає врахувати всі нюанси саме вашого приміщення, пропонує такі варіанти дизайну, які підійдуть саме для вашої ситуації. А досвідчені збирачі акуратно встановлять меблі. Якщо у вас на кухні багато труб, є складні виступи, ніші та інші особливості, то вони акуратно підженуть меблі там, де це неможливо зробити на фабриці. Вирішуються будь-які складні проблеми: маленька площа, велика кількість труб, складна геометрія приміщення.

Ви самі вибираєте механізми, петлі та інші складові в залежності від своїх побажань. Як правило, в хороших салонах вам запропонують все найкраще: як елітні комплектуючі, так і надійні недорогі.

Кухні на замовлення, зазвичай дорожче модульних кухонь. При індивідуальній роботі багато додаткових витрат виробництва. Але при порівнянній якості буває, що кухні на замовлення практично не відрізняються за вартістю від модульних. Скажімо, на нашій фабриці немає надбавок за радіусні фасади, за різноманітність забарвлень, за тривалу копітку роботу дизайнера. А ще ми постійно пропонуємо замовникам різні шляхи зниження вартості меблів. Це і акції, і знижки, і можливість покупки кухні в розстрочку.

Кухню на замовлення неможливо забрати відразу після оплати: її потрібно виготовити. Потрібно закупити деякі матеріали, які придбаваються індивідуально для кожного замовника. А ще робота інженерів по проектуванню та розкрою, безпосередньо виготовлення і складання продукції. На все це йде термін від 2 тижнів до півтора місяців. Тому кухню потрібно замовляти саме під час проведення ремонту: поки йде ремонт на кухні, як раз і меблі настигне. Якщо не вклалися за термінами, не встигли доробити ремонтні роботи, у нашої фабрики є послуга безкоштовного зберігання гарнітура на нашому складі.