Одяг для вагітних дуже важливо мати кожній жінці при надії, адже він дозволяє відчувати себе комфортно, не сковує рухів і підкреслює особливості жіночої фігури. Звісно, на перших порах жінка може використовувати свій звичний одяг, але по мірі росту живота, без одягу для вагітних не обійтися.

Як і чому потрібно все-таки звернутись до одягу для вагітних?

Зараз немає проблем в тому, щоб купити одяг для вагітних недорого, оскільки його виготовленням займаються не тільки іноземні, але й вітчизняні бренди.

За допомогою одягу для вагітних на ранніх строках можна приховати ще маленький животик, а на пізніх – вигідно акцентувати увагу на своєму становищі. Пошив нарядів відбувається таким чином, щоб врахувати не тільки збільшений у розмірах живіт, але й стегна, сідниці, руки і спину.

Одяг для вагітних виготовляють із натуральних матеріалів, які не шкодять здоров’ю жінки і дитини, не викликають подразнень і алергії.

Такі наряди можна використовувати вже і після народження дитини, адже вони ідеально підходять для періоду відновлення жіночого тіла після пологів. Багато моделей можна комфортно використовувати для годування малюка.

Іноді одяг для вагітних може знадобитися вже на ранніх строках. При багатоплідній вагітності чи очікуванні другого чи третього малюка живіт починає збільшуватися у розмірах дуже швидко, тому звичні «довагітні» речі перестають підходити по фасону та розміру.

Футболки для вагітних

Основною фішкою футболок для вагітних є оригінальний дизайн: в області живота зображають веселі малюнки, фрази та написи. Але дизайн не являється ключовим фактором вибору одягу для вагітних. Жінка при надії повинна звертати увагу на інші важливі характеристики:

  • Матеріал, що використовується для пошиву, має бути натуральним, щоб не викликати алергічну реакцію і бути приємним до тіла;
  • Розмір футболки має бути на один-два більшим, щоб жінка могла почувати себе комфортно і носити одяг для вагітних протягом довгого часу;
  • Колір виробу має бути яскравим, щоб підіймати настрій не тільки собі, але й оточуючим;
  • Довжина футболки для вагітних має бути збільшеною, щоб не викликати дискомфорту від постійного «підскакування».

Вибір дизайну футболки для вагітних залежить від індивідуального смаку та вподобань. Це може бути веселий, креативний надпис, оригінальна ілюстрація чи зображення малюка. За допомогою такої футболки можна розповісти оточуючим, кого очікується – хлопчика чи дівчинку, а також зробити тематичну фотосесію.