При виборі наручних годинників дуже важлива підготовка. З розвитком технологій вже не потрібно йти в читальний зал і шукати енциклопедії та журнали по годинниковій справі. Можна знайти все це в інтернеті і прочитати на екрані монітора. На користь піде і відвідування інтернет-форумів і спільнот в соціальних мережах - ставте питання, читайте статті. Зайдіть на годинну виставку, не обділіть увагою і кілька часових салонів у своєму місті.

Направляючись до годинникового салону, складіть список. Занесіть в нього якості, які хотіли б бачити у своєму годиннику. Щоб зрозуміти, що саме потрібно від годинника, потрібно просто поставити собі кілька запитань.

Буде годинник використовуватися у воді? Якщо відповідь позитивна, то на якій глибині? Потрібно буде часто дивитися на циферблат в темряві? Які ускладнення подобаються найбільше? Може бути, «велика дата»? Любите змінювати ремінці? Варто вибирати модель з звичайними дужками кріплення, або все ж вибір впаде на годинник, що дозволяє швидку зміну ремінців? Чи готові ви принести розбірливість циферблата в жертву модному образу годинника? Згодні на часті перевірки працездатності складного механізму? Чи віддасте перевагу простому і невибагливому кварцовому калібру, який не потрібно показувати майстру? І це далеко не всі питання, відповіді на які допоможуть у виборі годинника.

Намагайтеся не купувати годинники в пориві почуттів – розчарування може спіткати через деякий час. Будьте послідовні, не дозволяйте емоціям нанести нищівний удар холодного розрахунку. Чим більше часу людина приділяє ретельному і осмисленого пошуку бажаного, тим більше радості принесе досягнення мети.

Треба бути впевненим у своєму виборі.

Це ваше зап'ястя. І тільки ваша думка в даному випадку є найважливішим. Деякі люди дуже люблять висловлювати своє здивування з приводу особистого вибору того чи іншої людини. Вони тут же починають давати поради, стверджуючи, що потрібно було купити інші години. Іноді таких «порадників» вибудовується ціла черга. Але, вони забувають про одне: годинник повинен, перш за все, подобатися своєму власнику, а не оточуючим.

Зберіть підбірку фотографій симпатичних годинників з різних ракурсів. Мова йде не тільки про красиві студійні кадри, зроблені на замовлення виробника, але і про аматорські фото. Час від часу переглядайте збережені зображення, порівнюйте їх з фотографіями інших годинників. Якщо через кілька днів або тижнів та сама модель викликає тільки приємні відчуття, то можна замовляти.