За час роботи компанії УХЛ-МАШ було організовано серійне і персональне виробництво металевих виробів різної складності. Якість продукції залишається на високому рівні, всупереч тенденціям конкурентів до здешевлення матеріалів. Сьогодні асортимент включає різнотипове обладнання, оптимальне для використання в громадських закладах, майстернях, офісних приміщеннях, промислових заводах і навіть лабораторіях. Починаючи з 1994 року, компанія УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ оптимізує виробництво, пропонуючи клієнтам довговічну продукцію за розумні гроші.

 

Основні переваги роботи компанії

Металеві меблі вважаються найбільш вигідними. Вони володіють вираженою зносостійкістю, що незамінно в умовах підвищеного механічного навантаження і при випадкових ударах. При щадному використанні й базовому догляді металеві вироби прослужать необмежений час. Строгі форми та виразна фактура підкреслюють будь-який інтер'єр, тому металеві меблі універсальні. УХЛ-МАШ бере початок з 30-х років минулого століття. Компанія виготовляла швейне і машинобудівне обладнання, після чого перебудувала виробництво в бік металевих меблів на основі наявної технологічної бази. Додатково відкрито завод в місті Боярка, що підвищило темпи виробництва. Сьогодні підприємство займає високі позиції на ринку, є лідером цієї галузі (премія 2012 року).

Сучасний підхід до роботи:

        Потужна технологічна база (продуктивність фарбування до 2000 м. кв./зміну) з можливістю гнучкого налаштування. Це необхідно для створення різнотипової продукції без затримок.

        Якість гідно відзначили на міжнародній виставці EIA і численних меблевих форумах. Продукція УХЛ МАШ https://uhl-mash.ua/  показала високі результати за участю у виставках «Автотехсервіс», «SIA Кращий експортер року», на міжнародній виставці автосервісу СТО.

        «Pallet Drive – in system» – оптимізована система складування для швидкої підготовки замовлення. Вироби упаковуються напівавтоматичними палетообмотувачами, тому під час зберігання виключається ризик пошкоджень і скупчення пилу.

        Налагоджений логістичний центр організовує доставку в будь-який регіон. При підготовці маршрутів скорочується простій і вибирається оптимальний маршрут. У розпорядженні компанії 6 автомобілів.

Якість продукції відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009, відповідає сертифікації УкрЦСМС №UA.C.188-16. Вироби проходять багаторазове тестування перед продажом, безпека перевіряється санітарно-епідеміологічною експертизою. Продукція враховує особливості діяльності, тому конструкція зручна. При необхідності функціонал розширюється додатковою комплектацією. На площі 16 000 м2 працює понад 350 чоловік, які регулярно підвищують навички з урахуванням тенденцій ринку. Використовуємо роботизований зварювальний комплекс Fronius-Kavasaki, професійне згинальне обладнання Salvagnini та комплекси точної лазерної різки. Також застосовується обладнання від виробників Comp Air, Ideal-Line, GEMA, АMADA і Srhoder.

 

Вітчизняна компанія – європейська якість

УХЛ-МАШ комплексно забезпечує потреби покупців. В асортимент входять місткі шафи для роздягальнь, стелажі металеві https://uhl-mash.ua/products/stelazhi_metalevi/ поличного типу, телекомунікаційне та серверне обладнання, потужний верстат та промислові меблі, шафи для абонентської кореспонденції, зламостійкі та вогнетривкі сейфи, практичні офісні меблі, обладнання для випікання хліба, а також професійні лабораторні та медичні меблі. Ми є ексклюзивним постачальником турецького виробника пластикової тари Sembol, яка відома преміальною якістю. Для стерильних приміщень пропонуємо асортимент обладнання з нержавіючої сталі. Їй характерна підвищена стійкість до корозійних процесів, що незамінно при роботі з реагентами та строгим гігієнічними нормами.

Металеві меблі нашого виробництва відрізняються стійкістю до несприятливих впливів. Забарвлюються полімерно-порошковою фарбою, яка забезпечує багаторівневий захист від попадання вологи, високої температури та атмосферних змін. Ці властивості підвищує попереднє фосфатування і ретельне очищення металу. Пофарбовані поверхні висушуються в камері при температурі до 200 °C. Забезпечується стійкість до вигорання та утворення відколів при тривалій експлуатації.

 

Металеві меблі УХЛ-МАШ доступні для замовлення на сайті та у магазині компанії. У нас гнучка цінова політика та вигідні акційні пропозиції. При виникненні питань, менеджер надає детальну консультацію, а також запропонує оптимальну комплектацію товару. Ми забезпечуємо швидку доставку і спеціальні пропозиції постійним клієнтам.