Що таке європейський рівень? Це прозорість роботи державних органів, обізнаність народу про дії влади. Чи можуть українці контролювати чиновників? Так, завдяки появі проекту Open-Tender був зроблений великий крок в бік демократизації нашої держави. Тепер громодяни можуть стежити за державними закупівлями.

Треба відзначити, що веб портал державних закупівель не тільки підвищує рівень довіри до держструктур у пересічних громадян. Поява Open-Tender позитивно відбилася і на ставленні підприємців до тендерів, що проводяться у нас. Раніше багато бізнесменів свідомо відмовлялися від участі в таких заходах, вважаючи, що їм все одно не виграти. Однак тепер рівень народної довіри до державних тендерів значно зріс. Підприємці розуміють, що тепер вони можуть брати участь в торгах на рівних можливостях з конкурентами.

Зверніть увагу, що Open-Tender - не єдиний проект такого роду. Він є офіційним учасником цілої системи торгів. Чи є у нього акредитація, що дозволяє сприяти в закупівлі? Так, електронний майданчик може надавати послуги в цій сфері.

Треба відзначити простоту і зрозумілість Open-Tender - будь-який користувач швидко освоїться тут і зможе задіяти майданчик для закупівель і відстеження тендерів.

Проект прагне також забезпечити клієнтів всією необхідною інформацією, яка стосується проведення держзакупівель. Завдяки цьому кожен підприємець за допомогою електронного майданчика може дізнатися про те, хто став переможцем в тому чи іншому тендері.