Після атаки у Запоріжжі зросла кількість постраждалих до чотирьох

Кількість постраждалих внаслідок ранкової атаки російських безпілотників на Запоріжжя зросла до чотирьох. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

51-річна жінка та 52-річний чоловік перебувають у стані середньої тяжкості. Ще дві постраждалі - 84-річна та 86-річна жінки отримали легкі травми. Усім надають необхідну медичну допомогу.

Як повідомив голова Шевченківської районної адміністрації Федір Маєр, внаслідок удару серйозно пошкоджено багатоповерховий будинок. У ньому пробито покрівлю, технічний поверх і перекриття однієї з квартир.

За попередніми даними, дві квартири зазнали сильних пошкоджень, ще близько десяти квартир залишилися з вибитими вікнами. Водночас у районній адміністрації зазначають, що після завершення обстеження кількість пошкоджених квартир може зрости.