Кількість постраждалих після російської атаки на Запоріжжя зросла до одинадцяти

У Запоріжжі зросла кількість постраждалих внаслідок російської атаки. За останніми даними, поранення дістали вже 11 людей. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

За медичною допомогою звернулися троє чоловіків, шестеро жінок, а також двоє дітей - п'ятирічний хлопчик і 16-річна дівчина.

Усім постраждалим надають необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, вдень 28 червня російські війська завдали удару КАБами по Шевченківському району Запоріжжя. Постраждала житлова забудова в приватному секторі та ще один КАБ впав поруч з багатоповерхівкою.