Учора з Комишувахи правоохоронці евакуювали чоловіка з дитиною, а з Оріхова чоловіка з жінкою.
Ці населені пункти, через наближеність до лінії бойового зіткнення, щодня потерпають від обстрілів. Ворог бʼє по них дронами, КАБами, реактивними системами залпового вогню.
Поліція закликає громадян не зволікати з евакуацією та виїжджати до більш безпечних місць.
«У разі потреби звертайтеся на спецлінію 102 - не наражайте себе та рідних на небезпеку», - говорять в поліції.
Ось так виглядають населені пункти після ворожих атак. Росіяни використовують тактику «повного знищення» території, які не можуть захопити.