Повітряна тривога у Запорізькій області триває вже понад 15 годин. Вибухи в області та місті лунають приблизно з 6:30. За цей час окупаційна армія кілька разів атакувала обласний центр ударними дронами. На жаль, не обійшлось без загиблих та поранених. Крім того, ворог знищив АЗС та спалив з десяток вантажних автомобілів, які були на стоянці.
Далі в нашому фоторепортажі.
Буквально в перші хвилини після вибуху ОВА обережно опублікувала знімок, на якому видно чорний густий дим, що здіймався в одному з районів в міста. Вже за 10 хвилин офіційно було повідомлено, що є влучання по стоянці з вантажівками.