Ворог з самого ранку атакує Запоріжжя. В одному з районів міста після вибуху було видно дим.
Як повідомив начальник ОВА Іван Федоров, ворог влучив по АЗС.
Ворог з самого ранку атакує Запоріжжя. В одному з районів міста після вибуху було видно дим.
Як повідомив начальник ОВА Іван Федоров, ворог влучив по АЗС.
Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по двох заправках. На них горіли вантажний і легковий автомобіль, пошкоджено обладнання. На місцях працювали ДСНС. Всі пожежі були ліквідовані.