У мерії Запоріжжя розглянули заяви на отримання відшкодування на ремонт осель, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій.
Минулого четверга відбулося засідання комісії міськради Запоріжжя з питань нарахування компенсацій. Погодження отримали 204 заяви від власників пошкоджених осель на загальну суму 18,3 млн гривень. Про це повідомили у мерії Запоріжжя 24 червня.