Поліцейські з окупованого Мелітопольського району перейшли на бік ворога і влаштувалися до незаконного “правоохоронного органу” загарбників.
Суд виніс вирок щодо колишнього поліцейського з Приазовського та Мелітополя. Обох визнали винними у державній зраді і заочно засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомили у ДБР 23 червня.
Зрадники добровільно перейшли на бік ворога після окупації частини Запорізької області. Один з них до повномасштабного вторгнення працював дізнавачем у Приазовському, інший – у підрозділі реагування патрульної поліції Мелітопольського райуправління поліції.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі винесли вирок колаборанту, який очолив сільраду на ТОТ.