Впродовж вихідних у Запоріжжі і Запорізькій області лагодили пошкодження мереж, які виникли через ворожі атаки. Поранення дістали двоє енергетиків.
21 червня ворожий дрон пошкодив високовольтну лінію, що призвело до перебоїв з електропостачанням для 9 тисяч споживачів у Запоріжжі і 1 тисячі абонентів у передмісті. Відновити живлення вдалося за півтори години, повідомили у “Запоріжжяобленерго”.
Впродовж вихідних у Кушугумі і Балабиному відновили електропостачання 4 тисячам абонентів, а також 9,5 тисячі споживачів у прифронтовій зоні.
Впродовж минулої ночі і ранку ворожі атаки призвели до нових перебоїв зі світлом у Запоріжжі. Знеструмлено 96 домогосподарств.