Українським правоохоронним органам передали підозрюваного у поширенні злочинного впливу і вимаганні грошей у Запорізькому слідчому ізоляторі, який переховувався у Молдові.
8 грудня з Молдови екстрадували до України 37-річного підозрюваного у поширенні злочинної діяльності на території Запорізької області. Про це повідомили в обласній поліції і прокуратурі 11 грудня.
У травні 2023 року чоловіка звільнили з-під варти, а у липні оголосили нову підозру у вимаганні і поширенні злочинного впливу. Підозрюваний перетнув лінію фронту і потрапив на ТОТ Запорізької області, а далі через територію рф виїхав у Польщу.
Українські правоохоронні органи оголосили його у міжнародний розшук. У травні 2025 року чоловіка затримали у Молдові і ухвалили рішення про екстрадицію в Україну.
Раніше 061 повідомляв, що СБУ встановила особу російського військового, який катував литовського волонтера у Мелітополі.