Музика має бути максимально вільною та сповненою фантазії - вважав Роберт Шуман і тому не боявся експериментувати, пробувати нові форми й засоби вираження.

Запорізька обласна філармонія підготувала 24 травня справжнім поціновувачам елегантної класики прем’єру концертної програма «Присвята Шуману», створеної під орудою музичного керівника, лауреата міжнародних конкурсів Оксани Гопки.

Роберт Шуман увійшов до історії музики як один з найсміливіших новаторів, який розширив межі і засоби музичної мови та прагнув тісно поєднати музику з літературою та поезією. В концертній програмі прозвучать визнані вокальні та фортепіанні цикли Шумана. Меломанів зацікавить музика, написана на межі вокального циклу та моноопери на автобіографічні вірші шотландської королеви Марії Стюарт. Казковими образами, навіяними дійсністю і сновидіннями автора, наповнені різнохарактерні твори в альбомі «Фантастичні п’єси». В один із самих щасливих, радісних і плідних періодів свого життя, в рік одруження, композитор написав вокальний цикл «Любов і життя жінки».

Мистецьку насолоду слухачам подарують лауреат міжнародних конкурсів Оксана Гопка (драматичне сопрано), Артур Остапчук (фортепіано) та артист розмовного жанру Юлій Гаврилов.

Чекаємо на вас 24 травня о 17.00 на концерті творів романтичного та пристрасного Роберта Шумана. Відкрийте для себе музику обдарованого композитора XIX століття, творчість якого об’єднала обидва його таланти — музич­ний і поетичний.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.