Концерт Тараса Петриненка і Тетяни Горобець та гурту "Гроно" з нагоди ювілею маестро

Народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець та гурт “Гроно” запрошують вас на ювілейний концерт з нагоди 70-річчя маестро.

Тарас Петриненко – з когорти тих непересічних постатей, чиї пісні не зникають з часом. Його твори не слухають “під їжу” у ресторанах. Вони – для роздумів і переживань, бо з перших нот звучання проймають, глибоко западають у душу і розбурхують потужні емоції, переживши які, вже неможливо бути байдужим до творчості маестро.Неповторний тембр метра української сцени, його харизма і лише “живе” виконання таких уже рідних і дорогих серцю пісень, на яких виросло не одне покоління українців, здатні дати такий потужний енергетичний заряд, пробудити таку силу і так зміцнити дух, що хочеться жити, творити, рухатись уперед, боротись, перемагати і змінювати довколишню реальність!

Тарас Петриненко: «Відчувати своїх слухачів, бути з ними на одній хвилі, в безпосередньому енергетичному контакті – ось що для мене важливо!» Прийдіть і розділіть цей особливий вечір з улюбленими артистами! Долучіться до музичного частування найкращими піснями з репертуару Тараса Петриненка, Тетяни Горобець і гурту “Гроно”. Привітаймо маестро з його ювілеєм разом!

Великий сольний концерт Тараса Петриненка, за участі Тетяни Горобець та гурту "Гроно". Тарас Петриненко – справжня легенда української музики та національної ідентичності. Саме він є автором та виконавцем неофіційного гімну України та багатьох інших пісень про любов до рідного краю, а Президент Володимир Зеленський нагородив його найвищою відзнакою «Національна легенда».

З перших акордів пісні Тараса Петриненка занурюють слухача в світ музики, яка воістину змінює все навколо. Голос Тараса Петриненка є символом української музичної сцени. Його виконання незабутніх пісень, які стали частиною культурної спадщини багатьох поколінь українців, наповнює серце енергією та любов'ю до своєї країни. Після прослуховування його композицій з'являється бажання діяти, творити, змінювати все навколо та йти до перемоги.«Бути на одній хвилі зі своїми слухачами, відчувати їхню підтримку - це для мене надзвичайно важливо!» - ділиться метр української сцени.Запрошуємо вас відвідати цей великий сольний концерт і разом зануритися в світ української музичної культури, відчути магію мелодій Тараса Петриненка, Тетяни Горобець та гурту “Гроно”. Нехай музика об'єднує нас і дарує радість серцю!