Філармонія - дітям. Музична програма артистів обласної філармонії

Тарас Шевченко писав: «І смеркає, і світає, день божий минає...». Життя іде по колу. Ми звикли до того, що пори року змінюють одна одну: за весною іде літо, потім осінь, зима і знову весна. Краса природи завжди приваблювала митців. Художники, поети, композитори – кожен має свої тонкощі для того, щоб висловити враження перед величчю Природи. Багатьох митців надихає саме різнобарвна красуня Осінь.

26 листопада в рамках мистецького проєкту «Філармонія – дітям» у Запорізькій обласній філармонії відбудеться музична програма «Пори року. Осінь».

В концерті на юних слухачів чекає знайомство з відомими композиторами, шедеврами світової класики та української музики.

Кожна композиція представлена в цікавій формі та у супроводі пізнавальних історій, які не дадуть нудьгувати дітям і дорослим.

Артисти філармонії продемонструють професійне виконання відомих творів, наповнять маленьких глядачів творчою енергією, натхненням та покажуть наскільки може бути різноманітною музика.

Концертна програма «Пори року. Осінь» відкриє діткам світ творчості, фантазії і краси! Завітайте до Запорізької обласної філармонії всією родиною 26 листопада о 12.00 і ви назавжди закохаєтесь у Музику!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.