З 7 березня Запорізький державний цирк презентує нову театралізовану шоу- виставу «Сузір’я».
Як загадковий та безмежний Космос наповнений неймовірною кількістю зірок, так і наше театралізоване шоу наповнене величезним різноманіттям циркових жанрів.

Манеж Запорізького цирку на деякий час перетвориться на величну картину зоряного неба з безліччю талановитих артистів-зірок.
Справжня принцеса цирку повітряна гімнастка на трапеції Олена Галкіна вражає сміливістю та пластикою, легко і безстрашно виконає карколомні трюки під куполом цирку.

Жонглер-віртуоз Владислав Морондель виконає один с найскладніших трюків жонглерського мистецтва, що змусить затамувати подих і нікого не залишить байдужим.
Михайло Гідей продемонструє єквілібр на вільному дроті і здивує унікальною майстерністю володіння своїм тілом.
Чотирилапі артисти, а саме: кумедні носухи, пухнасті котики та собаки породи Хаски під керівництвом улюбленої дресирувальниці Анжели Танкопій сподобаються передусім наймолодшим глядачам.
Олександр Фалалеєв окрім веселого номера з собачками, кізочками, свинками, надасть гарних емоцій оригінальним виконанням музичних композицій.
І нарешті одним з найяскравіших номерів цієї шоу-вистави по праву можна вважати акробатів на гойдалках та літаючих гімнастів на турніку під керівництвом Валентина Деміана. Глядачів здивує вражаюча постанова,
вправні трюки і хвилююче виконання технічно складних елементів.

Яскравою кометою є - клоунський дует «До За До». Кожен вихід на манеж цих артистів – це справжній шедевр.
Цирк «Сузір’я» це театралізоване шоу сповнене яскравих зірок, позитивних емоцій, дивовижних артистів та безліч циркових жанрів! на небі видно безліч зірок. Здається, важко розібратися в цій величній картині зоряного неба Сузір’я – це візерунок зірок, який видно із Землі.  жонглер-віртуоз.
Артем є автором та єдиним в світі виконавцем найскладнішого комбінованого трюку за весь час існування жонглерського мистецтва. 
АКРОБАТИ НА ТУРНІКАХ Віртуозні акробати, вражаюча постанова зі спецефектами, вправні трюки і хвилююче виконання технічно складних елементів повітряна гімнастка. Справжня принцеса цирку!
Тендітна дівчина виконує складні трюки так легко і безстрашно, що люди завмирають від захвату! Номер в її виконанні завжди дарує море емоцій.
Театралізоване шоу сповнене таємниць! На манежі артисти продемонструють надскладні трюки, унікальну майстерність володіння тілом, що межує з чудесами і вражає навіть найдосвідченішу публіку.
Клоунський дует «До За До». Кожен вихід артистів на манеж – справжній шедевр! 
Роки і роки тренувань, а потім щоденні вистави та робота в кращих програмах світу -
в результаті на манежі народився унікальний дует, який до душі глядачеві різного віку.