16 листопада о 11.00 збираємо вас на Еко Толоку.

Що будемо робити? Прибирати сміття біля в'їзду до Кургану Кохання.

Місія Еко Толоки: Створити унікальну охоронну зону навколо історичної пам'ятки віком 4500 років Кургану Кохання для збереження культурної та історичної спадщини українського народу.

Історична довідка: Курган Кохання, він же Великий курган, відноситься до так званих "царських курганів" в яких створювали місця поховання вождів та царів різних епох. Курган входить у кургану групу, що налічувала раніше від 11 до 15 курганів меншою площею. Більшу частину курганів було втрачено під час панування колгоспів. На сьогоднішній день уциліло лише 2 кургани. Великий курган має висоту 6 м та діаметр 65 м. Знаходиться на висоті 123 м над рівнем моря, що є найвищою точкою Запоріжжя. Звідси відкривається неймовірний краєвид на місто!

Запрошуємо всіх небайдужих людей приєднатися до заходу та допомогти у збереженні історичної спадщини та розвитку туристичної привабливості регіону.
.
Місце зустрічі: зупинка громадського транспорту Запорізький Дуб. Їхати громадським транспортом №67 з міста до кінцевої зупинки.

Час зустрічі: 16.11 (субота) об 11.00
З собою взяти зручне взуття, одяг по погоді, хороший настрій, перекус. Інвентар та перчатки надаємо. Після прибирання влаштуємо відпочинок на кургані з легендами, смаколиками та вогнищем.
.
Організатори заходу:

Клуб активного відпочинку KAVA Запоріжжя (https://www.facebook.com/pg/kavazp)
Молодіжна організація по захисту історичних пам'яток "Хранители"
.
Телефони організаторів:
0661644435
0676131955
.
Приходьте самі та беріть із собою друзів! Зробимо в нашому місті нову цікаву локацію для відпочинку та культурного дозвілля.