УВАГА! ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ.

К сожалению, объявление устарело
Документи, що необхідно надати для отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) на малолітню особу (до 14 років):
Облікова картка ф. № 1ДР та Заява про внесення змін ф. № 5ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини, та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, необхідно подати засвідчений в установленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва про народження українською мовою (після пред’явлення повертається та його копію.
У разі виникнення необхідності у реєстрації в Державному реєстрі або внесенні змін до Державного реєстру малолітніх осіб, які залишились без піклування батьків та стосовно яких не прийнято рішення про встановлення опіки (піклування), документи на проведення реєстрації подаються представником органу опіки і піклування з документальним підтвердженням особи представника та його повноважень за наявності свідоцтва про народження.
Під час проведення процедур реєстрації в Державному реєстрі, внесення змін до Державного реєстру, а також під час видачі картки платника податків та відомостей з Державного реєстру може застосовуватися відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки (е-паспорт), свідоцтва про народження дитини (е-свідоцтво), біометричний закордонний паспорт (е-паспорт для виїзді за кордон), Довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО).
Рубрики
Бизнес, финансы
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Компания «ИНФОРС online», которая является официальным партнёром 1С, предлагает следующие услуги:...
08:34, 16 октября
Роторный насос РМкольцевой-2 вытеснения имеет самые лучшие характеристики, применяется практически в...
16:31, 19 октября
Олександрівський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управл...
09:10, 12 октября
Подготовка к поступлению в польские ВНЗ на бесплатные программы, к сдаче на польский языковой сертиф...
13:28, 11 октября
Смета. Составление смет. Сметы АВК. Расчет сметы. Сделать смету. Составить смету. Смета.Составление...
07:39, 11 октября